2 aylık bebeğim sürekli kusuyor...

asiiprenses soruyor: 6

bebeğim anne sütü alıyor... aynı zamanda da mama vermek zorndaym sütüm yetmediği için. fakat bir haftadır sürekli kusuyor...:( aynı durumu yaşayan varmı acba..

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


Puccanne

Ası hanım bizdede kusma var ama doğuştan halada kusar ama senin prenses bir haftadır kusuyormuş belkide mideyi usutmustur eger imkanın varsa doktora göster yoksa bir nane limon yapabilrsin.gecmis olsun kusan bebeğe bakmak çok zor:(


asiiprenses

teşekkür ederim.. gerçekten de zor kızımda ben de sürekli üst değişiyoruz inşallah yarın dr a götüreceğim. karma aşı da olacak yarın. Peki bşiy daha somk istiyorum aşıya gitmeden ateş düşürücü fitil kullansammı bebeğime? 


Puccanne

Evet öyle biz hala çekiyoruz ek gidayada başladık salcali yemek yediği zaman çok kötü oluyor esimin beyaz gomlekleri benim kıyafetlerim halılarımız kanepelerimiz ayy ayy 2 senelik halılar ve kanepeler mahvoldu:(

Ben vermemiştim dktorumuz eger hafif ateş olursa uyluk verebilirsin demişti sen bilirsin istersen gitmeden önce verebilirsin.


Puccanne

Uyluk derken tylol şurup demek istemiştim.


ZeynepYenice

asiprenses; eğer mamada veriyorsanız kusan bebeklere özel mamalar var APtamil AR veya Humana AR (YANİ ANTİREFLÜ) bu mamalardan verebilirsiniz, tabi yine de doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim.  

prensesim; sizin bebeğinizde kusan bir bebekse eğer kesinlikle ek gıda verirken salçalı, domatesli, portakal mandalina gibi şeyleri vermemeye gayret gösterin bunlar kusmayı tetikler..


GOGO05

benimkide çok kusuyordu ara ara hala kusar zamanla azaldıCevaplamak için Üye ol