İstanbul sarıyer civarı 3 yaş anaokulu arıyoruz

hesra_t soruyor: 3

Herkese merhabalar,

Oğlum Ekim ayında 3 yaşını dolduracak ve daha önce kreşe gitmedi. Yarım gün gidebileceği, Sarıyer civarında anaokulu arayışı içerisindeyiz. Birçok yerle görüştük ama bu yaş grubu için genelde tam gün program uyguluyorlar. Yarım gün uygulayanlar ise pahalı geldi bize. 3 yarım gün için aylık 1250 TL gibi bir fiyat aldık mesela beğendiğimiz bir okuldan. Başka bir okul 5 yarım gün için yıllık 13000 tl fiyat verdi. Sizin tavsiye edebileceğiniz yerler var mı? Bu yaş gurubunda tam gün/yarım gün tecrübesi yaşamış olan ailelerden de tavsiyeler olursa çok sevinirim. 

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


ozdenin_oykusu

Tarabya Saral Anaokulu. Kurucusu Seda Hanım ile görüşün, mutlaka makul bir yaklaşımla yardımcı olacaktır


dilrubaa

Tarabyada yeni cocuk anaokulu. Montessori anaokulu. İki okuldan sonra buraya geldik ve keske daha once bulsaydik diyorum. Mutlaka gidip gorusun. Fiyatlar konusunda bu bolgede cok da ucuz fiyatlar bulamazsiniz ne yazik ki, bi de yarim gunle tam gun arasinda cok fiyat farki olmuyor, o acidan yarim gun avantajsiz oluyor


ceylankiz2013

Yeni çocuk anaokulunun zekeriyaköy şubesini önermiyorum... işi ticarete dökmüşler...sınıflar 25 kişilik..öz bakım konusu zayıf..zaten kapasitesi 40 kişi olan okulda 60 kişi var...iki lavabo var ve yetersiz...öğretmenler yeni mezun ve tecrübesiz...ben kızımı o okuldan almak zorunda kaldım..
Cevaplamak için Üye ol