Alıştırma bardağı tavsiyeleriniz

burcumiray soruyor: 10

Merhaba, 14 aylık kızım suyunu hala biberondan içiyor. 6. ayını doldurduğunda chicco nun alıştırma bardağını almıştım ama kullanamadı. Şimdi yeniden denemek istiyorum bu konu da tavsiyelerinizi alabilirmiyim, hangi ürünü kullanıyorsunuz ? 

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


ketrin

aventin damlatmaz suluğunu almıştım ama benim kızımda sevmedi kullammadık.. hala biberondan içiyor geceleri zaten ama gündüzleri bardaktan ben tutuyorum o içiyor. kırılmaz bardak alırsam eline veririm ama o zamanda kış ayı heryerini ıslatıyor yaz olsa hiç düşünmicem ama kışın hasta oluyor. fikirleri bende takip edicem


burcumiray

Evet Ketrin, bende bardak denedim ama kendi içmek istiyor o zamanda bütün üstü ıslanıyor :-(


zeyfe

aventin damlatmaz suluklarını kullandım ama çok zor alıştılar. Yanlış hatırlamıyorum 13-14 aylıkken hala biberonla içiyorlardı, sonra yavaş yavaş alıştılar 2.5 yaşına kadar kullandık sulukları. Hala zaman zaman dışarı gittiğimizde yanımıza alıyoruz arabada filan rahat oluyor dökülmüyor.


SimgeAda

http://www.bersay.com.tr/BasinOdasiDetay.aspx?MarkaID=52&BasinOdasiID=117

bu tarz bı urun kullanmıstık bız de. hatta mor du bızımkı.cok rahat etmıstım ve kolay alısmıstı.


felah

biz nuby almıştık. hala kullanıyor bebeğim alışmada bir sıkıntı yaşamadık.şimdi çoğunlukla bardakla içer ama alıştırma bardağı da evde erişebildiği yerdedir.istediği zaman alır içer.SimgeAda

cocuguna gore degısıyor demekkı:) ya da bızımkının bardaga gecesı varmıs :)


nilayc

oğlum hiç biberon almadı. Direk alıştırma bardağına geçti. Dr.Browns'unkini kullanıyorum ben. 2 3 günde alıştı. Ama arada 2 gün vermemiştim hemen unutumuş:) O yüzden her gün belli saatelerde mutlaka vermek gerekiyor, hemen alışamayacak büyük ihtimalle,alışmadı deyip vazgeçmeyin. Hergün deneyin, bir süre sonra emmeye başlayacaktır.


burcumiray

sanırım ben ilk denememizde içemediği için çabuk vazgeçtim.
Tibetinannesi

Philips avent pipetli bardaklarini 9. Aydan beri kullabiyoruz, hatta su anda unnado da kampanya var tavsiye ederim


ozlemada7

Tibetinannesi,avent pipetli bardak akitiyor mu sallayinca,cevirince falan acabaCevaplamak için Üye ol