Doktor Kocaeli-Anadolu istanbul

ayfi soruyor: 4

Arkadaşlar doktor arıyorum.Kocaeli'nde oturuyorum ama İstanbul anadolu yakasına da gidebilirim.İyi bir doktor istiyorum.ilgisi bol olan.Doktor tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ozdenin_oykusu

kadın doğum doktoru anladığım kadarıyla.ümraniye çakmak erdem hastanesind efatoş özlem yıldırım var.doktordan öte sıcacık bir arkadaş gibi.elinizi tutup kalkmanıza yardımcı olduğunda o sıcaklığı hissedeceksiniz.çok d attalı,anlayuşlı,ilgili...en az annem kadar yararı dokundu desem az bile söylemiş olurum.ben öneririm.çok ince eleyip sık dokuyan biriyim ama ben d egüven teşkil etti.


zeynep_krc

kocaelinde nerde otuyosunz?yüzyıl hastanesinde  ahmet rıza esmer war cok iyiler ben dogumumu eşinde yaptım ama benm eşim illa bayan dr olsun diye tuttrmşdu o yüzden ama ahmet bey işinde cok uzman hem edindgim bilgilere göre normal dogumu sawunanlardan bi çokda memnun kalan tanıdıgım war...


ayfi

Kocaeli darıca'da oturuyorum.yuzyıl hastanesine gittim ama memnun kalmadım.ahmet  bey gitmedim.Cevabınız için tesekkur ederım.


didem_dorukcem

Kocaeli ozel Konak Hastanesini tavsiye ediyorum, biraz kalabalik ve sira beklemek uzun oluyor ama doktorlari cok detayli inceleme yapiyorlar, Kazim bey ve Erkan bey cok iyiler tavsiye ederim, Istanbul Umraniyede Hisar hastanesinde Ayse Kara var ozel saglik sigortan varsa bu hastanede oldukca iyiCevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Uykuya dalma problemi 11

2ay 10 gunluk bebek 12

berilimmmm
Son: Berilimmmm,

Tuvalet eğitimi 5

s_gur_s 2Y
Son: dilrubaa,

Kizim kreste yemek yemek ve krese gitmek istemiyor 4