çift yönlü bebek arabası

ebruveduru soruyor: 5

herkese selamlar,
sitenize yeni üye oldum.ve acil yardımınızı rica ediyorum.şu anda 31 haftalık hamileyim ve bebeğimin acil ihtiyaç alışverişlerini (biraz da satıcının profesyonelliği sayesinde fazlasıyla )yaptık :) ilk bebek acemilik..ama eşimle bebek arbası konusunda kararsız kaldık.kraftın twist modelini beğendik ama nette bazı şikayetler var.kullanan varsa ve bilgi verirse cok sevinirim.
sanki çocuk uzun zaman kullanamayacakmış biraz küçükmüş gibi de geldi bana.
özellikle çift yönlü istiyorum arabayı.
kullandığı marka ve modelden memnun olanlar yardım ederse cok sevinirim..

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


canand

Ben marka konusundan ziyade çift taraflı kullanılanı tercih etmeniz gerektiğini düşünüyorum. Özellikle havaların kötü olduğu koşullarda ve özellikle rüzgarlı zamanlarda bu fonksiyonun çok işe yaradığını kendi deneyimlerimden biliyorum..


didemarda

Biz chicco "for me" modelini kullanıyoruz doğumdan beri. Çift yönlü kullanılabiliyor, tam düz yatabiliyor, kullanımı ve tekerlekleri rahat, içi yeterince geniş. Biz de çok araştırmıştık doğumdan önce. Açıkçası tüm özellikleriyle mükemmel olan bir ürün piyasada yok bence. Hem hafif, hem sağlam, hem çift yönlü, hem sepeti geniş, hem kolay katlanabilir, hem iç hacmi geniş... maalesef yok sanırım :)


EDAVOLKAN

bende yaptığım uzun araştırma sonrasında geçen hafta chicco trio 4 me aldım.doğacak bebeğim ve tabiki kendim için en rahat olanınını tercih ettiğime inanıyorum.bahsettiğim araba hakkında fikrini sorduğum nurturia annelerinin  tümünden olumlu yorumlar duydum ve gözüm kapalı gittim aldım.benim özellikle dikkat ettiğim takıntılarım vardı birincisi çok büyük bir araba almak istemiyordum tüm kaldırımı kaplayan kocaman tekerlekli geniş bebek arabalarından oldum olası hoşlanmıyorum.biz anneler bebek arabalarımızla gezerken yolda yürüyen diğer insanlara rahatsızlık vermemeliyiz diye düşünüyorum birde çift taraflı kullanılabilmeliydi çünkü bebeğimi görmek isterim diye düşünüyordum. tabii rahat sürüşü  ,çok ağır olmaması ,kolay katlanması  ,arabamın bagajına sığması vs. tüm isteklerime cevap veren bu arabayı chicco da buldum ve aldım umarım bebişimde sağlıkla hayata merhaba der ve arabasıyla keyifli gezintiler yaparız.sizede hayırlı doğumlar dilerim .


anneburcak

bende bebe comfort mila aldım çok ucuzdu ve tam yatan anakocağı monte edilen ve kendisi 6 kilo ağırlığında hafif.kullanışlı ....ama şu an chicconun yazlık en hafif pusetleri var ondan aldım...insan bebekte ağırlaşınca ve büyüüyp oturur konuma geldiğinde daha hafifini arıyor....tam yatar olması ve en hafif olması ve arabaya sığması en önemli kıstas arabada 


ebruveduru

yardımcı olan herkese cok teşekkürler
gercekten zor bi seçimCevaplamak için Üye ol