Bildiğiniz en dandik bez markası??

CiciAnne soruyor: 7

Tuvalete alıştırma sürecinde Tracy Hogg'ın önerdiği  -önce ıslaklığı öğretmek- fikri bir iki pedagogdan daha duyunca çok mantıklı gelmeye başladı, fakat kullandığımız bez içinde ne kadar kalırsa kalsın rahatsız olmuyor Ada bey. Islaklığı hissedeceği bir bez arıyorum, biraz garip olacak ama, kötü bez önerisi olan var mı?

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


EmineKartal

hiim bu da mantikliymis uod:) olabilir.
ama ben islakliktan hani tam anlamiyla islakligi anladigimdan (pijamasi da misal) böyle denemistim. ama bu he yerin islanmasi daha büyük çovuklarda belki utanmaa sebebiyet verebilir; onun için senin dedigin gibi bez içine tülbent olabilir sanki.


CiciAnne

eğer çişi ya da kakası varsa altını değiştirirken kapattırmıyor; o esnada denesem mi acaba tuvalete tutmayı?? oraya yapmayı bir anlasa mı?? yoksa birden bire korkunç mu olur onun açısından bu durum?


EmineKartal

hiç sizi tuvaletteyken izledi mi? bence görmediyse çok faydasini görürsünüz. birsüre sizi tuvalette izlemesine müsaade edin. o da sevklensin diye onun lazimligini da banyoda sizi görebilecegi bir yere koyun, birlikte oturun. oturdug süre içinde eglenceli bir seyler yapin; sarki söylemek, kitap okumak gibi. ama bu süreyi çok uzatmayin, SKILMASIN. ben küçük oldugu halde birden geçis yaptirmamistim beyzaya. önce beni izlemesine izin verdim 1 hafta kadar, sonrao oturdu ama denemelik, çis-kaka yapmasini umut etmedim; sonra sonra çis-kaka saatlerine uygun oturmaya baslattim; böyle böyle devam ettik.
kolay gelsin


zumre

yıkanabilen bezleri düşünmez misiniz?
ben satın aldım ama henüz kullanmadım. sonucunu bilmiyorum. olumlu olumsuz taraflarını.
ama hem sağlıklı hem de ıslaklığı hissedeceği kesin.


deryaazra

nehir beben daha 19 aylık belki daha hazır değildir. her bebek için farklı biliyorsun. zorlarsan birde geri tepmesin:)


CiciAnne

yok onu bıraksan gidecek tuvalete de; neyi yapacağını ya da tuvalette ne yapıldığını bilip bilmediğinden çok emin değilim :))


dolympos

Metro da sleepy diye bir bez vardı.1 senedir almıyorum hala varmı bilmiyorum oldukça ucuz bir o kadarda kötü bir bezdi.
Cevaplamak için Üye ol