Kucak

esma2012 soruyor: 2

Kizim sadece kucakta uyuyor ve butun gun kucak istiyor.kucagimdayken oturdugumda hemen agliyor kalkdigimda susuyor.alistimi yoksa:(((

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


Silanurr

benim kızımda kolik bir bebekti ki hala öyle. sürekli kucağımdaydı. kucağa almayın alışır derlerdi  bel ağrım ve boyun fıtığım olmasına rağmen hiç esirgemedim kızımdan. sıcaklığımızı hissetmeleri onların kendini güvende hissetmelerini sağlıyor ve rahatlıyorlar. kaldı ki 2 aylık bebek buna ihtiyaç duymaz mı. bol bol alın kucağınıza beliniz boynunuz her tarafınız ağrıyıcak ama ne yapalım annelik budur işte fedakarlık. Oyun halısı almıştım onunla güzel oyalanıyordu. halıda asılı duran ışıklı müzikli oyuncaklarla vakit geçiriyordu. tavsiye ederim ben de.


nilayk

Merhaba, benim kızımda kolik ve aynı dediğiniz gibi sürekli kucakta .. Uyutuyorum bıraktığım anda ağlamaya ve bağırmaya başlıyor.. Bel bizde de sorun olmaya başladı. Çözüm olarak koltuğa oturup yastık üzerinde kafasına avucumu yaslayıp poposuna pışpışlayarak uyutuyorum. Tabi birde kolik cd'si açık oluyor.. Uyku alışkanlığı dördüncü aydan sonra oluşmaya başlıyormuş diye okudum bir çok yerde. Şimdiden sonra öğrenmesi gereken gece ve gündüz farkı..
Cevaplamak için Üye ol