ilk adım ayakkabısı önerılerı

gulenhepgul soruyor: 10

Mrb. Oğlum yürümeye başladı ve ona bır ılk adım ayakkabısı almak ıstıyorum. Bu konuda baya degısık seyler duydum. Nasıl bır ayakkabı tavsıye edersınız??? hangı markaları onerırsınız ve Ankarada onerebılecegınız bır yer var mı??

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


kedidirkedi

Ben ilk puma nın yumuşak tabanlılarını kullanmıştım. Sonra polaris in 5 noktalı yazlık ayakkabılarını giydirmiştim. Genel olarak spor ayakkabı ve crocs terlik giydi. Stride ride ın ve Clark's ın ayakkabılarını da tavsiye ederim.


ozdenin_oykusu

ben de paqpa nın ilk adım ayakkabısını almıştım


revve

Doktorumuzun tavsiyesiyle nu bebe almıştık..sonra pediped,nike, stride ride giydiklerimiz arasında


oykuveannesi

bende kifidisten aldım.ondan önce polaristen almıştım ama kızım onda rahat yürüyemedi dengesini sağlayamıyordu ayağı yana doğru bükülüyodu sürekli.kifidisten bilekli bir model aldım.yürümesi gerçekten çok düzeldi o ayakkabıyla verdiğim paranın hakkını çıkardı.hala da giyiyor.


ipeks

geçenlerde Gülben Ergenin konuğu ortopedi uzmanıydı ve 2 yaşına kadar bebeklere ayakkabı giydirmeyin,kısmen düz taban oluyor dedi. anneler hemen heveslenip ayakkabı alıyor ama bu gelişmekte olan bir ayağı cam fanusa sokmaktır dedi.üstüne basa basa ayakkabı giydirmeyin dedi.ema

Evet bende o programı izledim.Evde ayakkabı giydirmiyorum bende sadece dışarı çıkarken ayakları üşümesin diye giydiriyorum.Bu arada ellerinden tutup gezdiriyorum evde hani yürüme alıştırmları yapıyor hele çoraplarını çıkarıp gezmeye bayılıyor.


barok

nubebe 


erguldogan

papqa bizim de ilk markamız. kum efekti yaratan bir ayakkabıymış.ema

ORTAPEdi UZM.2 yaşına kadar evde ayakkabı giydirmeyin dedi.Tercih sizin...


gulenhepgul

Teşekkür ederim cevaplarınız için. Ben evde zaten gıydırmıyorum ama artık dısarıda da yurumek istiyor, bu yuzden mutlaka almam lazım  bir tane.  Cevaplamak için Üye ol