Beykoz- göksu evleri kreşleri hakkında

ubbtu soruyor: 6

Selam,

Beykoz- Göksu Evleri'nde çok  sayıda kreş gezdim. 2'si arasında kaldım. Yaratıcı Anaokulu be AKD Kids. İki kreş arasında seçim yapmam gerekiyor artık. Deneyimi olanlar beni yönlendirebilir mi?


Bu soruyu cevapla


6 Cevap


mltmdmn

Merhaba, anaokul arıyorum hangisine verdiniz çocuğunuzu,deneyimlerimiz nasil oldu  merak ettim 


ubbtu

Merhaba,

Göksu Evleri'nde yer alan Yaratıcı Anaokulu'na gitti geçen yıl. Bu sene de aynı okulda devam edecek.

Okulun disipline inanan yaklaşımından gayet memnunuz. Tavsiye ederiz. 


mltmdmn

Ben de geçen sene akd ye verdim ama memnun kalmadım . Bu sene yaratıcıya vermeyi düşünüyordum . Teşekkür ederim .


thousand

Merhaba. Kozalak Anaokulu'na bir bakın derim. Migros'un karşısında. Çocuğum 3 sene oraya gitti ve hem kendisi hem de biz çok memnunduk. 


mltmdmn

Teşekkürler thousand.kozalak i ben de  begendim ancak sınıfları küçük geldi biraz. Yaratıcıya bakip kıyaslayarak mi karar vermiştiniz siz acaba . Ya da Kiyaslamadiysaniz kozalakta karar kilmanizin nedeni ne oldu . Yazacaklariniz benim için tabiki çok önemli tekrar teşekkürler thousand

3 sene önce tüm okulları gezdim (göksu evleri'nde). iki şey arıyordum o zaman: sağlıklı yemekler ve çocuğumun oyun oynayabileceği bir kreş.

yaratıcı'yı beğenmemiştim (3 sene önceki halinden bahsediyorum). fazla katı, displinli geldi; kreş değil sanki bir kolejmiş gibi. öğretmenler müdüründen korkuyorlardı. gezdiğim dönemde yaratıcı sanki çocuklara değil anne babalara yönelik bir okul olarak izlenim bırakmıştı bende. bugünkü durumuyla ilgili bir yorum yapamam.

kozalak ise biz de son seneye kadar odalar küçük mü diye merak etmiştik. ancak çocuğumun böyle bir şikayeti yoktu. tam ters.   kozalak'ı iki sebepten seçtim: sağlıklı yemekler (hazır çorba, paketlenmiş ürünler, vs. hiç yok!) ve uyguladığı yaklışımdan (yaşayarak öğrenmek). Yemekler konusunda şunu da söyleyebilirim çocuğum evde yemediği yemekler okulda yiyordu. Öğretmenler çok tatlı ve ilgili. Ama en önemlisi çocuğum her gün severek okula gitti.

 Cevaplamak için Üye ol