öksürürken göğsünden hırıltı geliyor

daisy_78 soruyor: 4

Merhaba kızım 14 aylık, 3 gün önce öksürmeye ve devamında da yediklerini çıkarmaya başladı boğazı gıcık yapıyor sanırım. Bugünde biraz hırıltılı öksürüyor hemen ilaç vermekde  istemedim ne yapmalıyım.Doğal kullanabileceğim bir ürün varmıdır.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


handanT

bence hemen doktora götürün cigerlerine inmiş , cigerlerde enfeksiyon olabilir lütfen doktora gidin


_yasemen_

öncelikle dr a götürün hastalığı ciğerlere inmesin ama bildiğim kadarıyla günlük tohumu hırıltıya,öksürüğe ise siyah turp iyi geliyor.geçmiş olsun.günlük tohumunun ve siyah turpun kullanımı ile ilgili linki veriyorum inceleyin isterseniz..
http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/2fb5cd29-95ac-41b8-9d3f-9fe6011e4d58/1/soguk-alginligina-dogal-cozumler


ipek78

Dr a gitmelisiniz mutlaka. Ama onun dısında kızımın öksürüğüne ihlamur-elma kabugu ve tarcin karisimi bitki cayi iyi geldi, tavsiye edebilirim..


tiara

gereksiz yere ilaç kullanmak ne kadar kötüyse, gerekli durumda kullanmamak da o kadar kötüdür, hırıltılı solunum ciddi bir enfeksiyon belirtisi olabilir, doğal tariflerden önce doktor muayenesi ve gerekli ilaç tedavisi yapılmalıdır. çok yerde rastlıyorum bu doğal tedavi merakına, verilen otların içinde de belirli maddeler var ve onların etkileriyle belirtiler azalıyor, ilaçların bir kısmı da doğal materyalin işlenmesi ile yapılır, mesela aspirin aksöğüt kabuğundan elde edilen bir bileşiktir, o yüzden lütfen ilaç kullanmak kötü bir şeymiş gibi davranmayın, çocuklarınızı gerekli durumlarda doktorun önerdiği yeterli doz ilaçla tedavi ettirin.Cevaplamak için Üye ol