1,5-2 yaş için koltuk...

Aysegul_Yagmur_Irmak soruyor: 7

Oğlum salonda sehpaya takılı mama sandalyesine istediğinde çıkıp oturuyor, sanırım oradan rahatlıkla tv izleyebiliyor, hem görüş hem de konfor açısından.

Oğluma onun boyuna uygun kaliteli, rahat bir koltuk almak istiyorum. Acaba çok me erken diye de düşünmeden edemiyorum. Ama bahsettiğim mama sandalyesine o kadar güzel gidip oturuyor ki.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


meycan
Ben Yataştan tekli portatif aldım. Gülce de oturuyo, biz de:) Bir sürü renk seçenekleri de var.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Peki bu koltuk 1,5-2 yaşındaki bir bebeğin rahatlıkla kendi gidip oturabileceği boyutta, yükseklikte mi? Öyleyse gayet kullanışlı görünüyor. :)


meycan

Tam yüksekliğini bilmiyorum ama bence oturabilir. Herhangi bir koltuktan (yani bizler için) daha alçak.


ikicocukannesi

ırmakyagmur,
istikbalin harika bir modeli var,
ablaya dayısı kırmızısından aldı,
aynı modelin anne icin olanıda var,
banada kocisim aldı:)
evde koltuklarımıza oturup bazen keyif yapıyoruz,
genelde kitap okurken:)
link bulursam ya da fotoları yukleyemeye fırsat bulursam ilk fırsatta koyacagım buraya,
hoscakal.


esraozlem

Gülce'nin koltuğundan Ada'da da var, turuncusu :) Ancak biz oturamıyoruz :( Çocuk için olanını almıştım ben Paşabahçe mağazasından. Çocuklar için ama Ada henüz son 1 aydır kendi kendine ancak rahat oturabilmeye başladı. Öncesinde biraz yüksek kalıyordu. Fakat şu anda çok keyif alıyor,  belki 1.5 yaş için biraz erken olabilir, gerçi boyla da alakası var, Ada'nın boyu öyle çok uzun değil, normal gidiyor. Hala otururken arkaya iyice yaslanırsa ayakları yere tam basmıyor.


nilberk

merhabalar bayıldım bu koltuğa
ben de oğluma koltuk almak istiyorum hep armut modelinde olanlar hoş olur tehlikeli de değil diye düşünüyordum ama bu model çok hoşuma gitti teşekkürler


Aysegul_Yagmur_Irmak

O zaman ben Yataş, İstikbal ve Paşabahçe'ye uğrayayım en kısa zamanda. Hem orada Yağmur'u oturtup denerim. Yağmur'un boyu ortalama gidiyor, belki şimdi erken olur ama yaz sonuna doğru oturmaya başlar sanırım.

İki çocuk annesi gözümün önüne geldiniz ablayla. :)Cevaplamak için Üye ol