Ataşehir memorial ya da ataşehir şifa da çocuk dr. Tavsiyesi ?

Burcu soruyor: 9

arkadaşlar 7 aylık yeğenim için her iki hastane de olabilir önereceğiniz,memnun olduğunuz çocuk dr. var mı ?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


Kayla

Atasehir Sifa Hast. Nilgun Gokyayla..


Ezgi_MertBora

Atasehır sıfa hastanesı Keyhan Fidan. Hem guleryuzludur hem de teorık bılgısı cok ıyıdır. Ilgılıdır. Oglum her gordugunde gulumsuyor onu. Yalnız hastanelere haftaıcı veya cts. Sabahın ılk saatlerıde gıtmenızı tavsıye ederım. Cts. Oglenden onra cok yogun oluyor.


ebya

Ataşehir Şifa Nilgün Gökyayla tavsiyesine ben de katılıyorum. İnsanı rahatlatan, aynı zamanda da neşeli bir yapısı var. Çok karamsar gitseniz bile bir şekilde rahatlamış ayrılıyorsunuz. Ben oğlumun ilk 4 ayında kendisine gidiyordum, çok da memnundum. Ama ne zamanki işe döndüm ve sadece hafta sonları götürebilmeye başladım, o zaman vazgeçmek durumunda kaldım. Çünkü kendisi çook yoğundu, C.tesiler için neredeyse 1-1,5 ay sonraya ancak randevu alabiliyorduk. Yeğeninizin annesi için böyle bir kısıtlama yoksa kesinlikle Nilgün Hn'ı öneririm.


bnycan

memorial murat yıldırım..zeynepvedemir

Memorial Selase hnm. Cok memnunuz biz.


emossu

memorial Selase HAnim


Kozzy

bız atasehır memorıal da prof dr metın karaböcüoğlu'na goturuyoruz. cok ama cok memnunum. zaten kendısı cocuk bolum baskanı.


Damlanin_Annesi

Merhaba, ben de Memorial'da Esra Dolar'a götürüyorum, tavsiye ederim. 


DIDEMKOPRULU

Merhaba, Ataşehir şifa da Nilgün gokyayla yi asla tavsiye etmiyorum. Rota virüs asisindan sonra ishal olduk, pzt sabahi saat 9 a kdr 5 kere kaka yaptik, mesaj attim aradim 4kere not biraktim öğlen 3te döndü bana. Gayet sakin, normal dedi. Keşke önceden uyarsaydi, değil mi? Neden geç döndünüz dedim pazartesileri yoğun oluyormuş Fasa fiso. Gecen hafta da bebeğim uyandiginda sol göz kapagi sararmis ve sismisti,oğlumun gözü sisti diye not biraktim, hala dönmelerini bekliyorum sultanin :)


Cevaplamak için Üye ol