zinco

nurturia soruyor: 6

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


mayaberry

biz kullandık günde 10 damla önermişti doktorumuz. ama 45 günü geçince sanırım nursey harvey kulanmaya başladık daha etkili oldu sanki. ama bu gaz denen ilet 3 ay dolmadan geçmiyor bağırsak mukozası kendini 3 ayda yeniliyormuş. ondan sonra rahat ama bazı bebekler 3 ayı doldursa da oluyormuş ne yazıkki bünyesel umarım siz kurtulursunuz en yakın zamanda..


duygutrkl

bende kullandım ama pek faydasını görmedim.4.aydan sonra bitti bizim gaz sorunumuzda


ediluj

bizde nurse harveyden daha memnun kaldık..


incibora

ben 2 gündür zinco kullanıyorum... şimdilik gazlı kıvranmaları,kucağımda solucan gibi bükülmeleri bitti kurabiyemin... günde 3 defa 3-4 dala önerdi drumuz ama ben günde 1 defa verdim... zaman gösterecek?

5 gün sonra durum... işe yaradı ama şimdi de kakasında çok ıkınıyor... kocaman cortlar halinde yapıyor.. 3 gün daha...ardından Nrse harvey's denemece


seyma_eymen

bende kullandım ama hiç faydası olmadı ısrarla herkese nurse harvey's diyorum bşkada bişey demiyorum sabah akşam bir tatlı kaşığı verdim bir şişe bitti ve başka kullanmadık onunla kurtulduk bitkisel zaten


akilehizal

ben 1 haftadır zinco damla kullanıyorum ama bebeğime herkesin tam aksine uykusuzluk yaptı bu problemi başka yaşayan var mı.
Cevaplamak için Üye ol