Mama sandalyesi chıcco polly mi yoksa kraft ıdol mu ?

Kozzy soruyor: 9

Merhaba,

Chicco polly ıle kraft ıdol arasında kararsız kaldım. netten bakınca sankı bırebır aynı gıbı duruyorlar, henuz yerınde gıdıp gorme ımkanım olmadı.

kullanan varsa eger tecrubelerını yazarlarsa sevınırım.

ıkısınde de hosuma gıden yukseklık ayarının olması oldu.. ıkea nın mama sandalyesını cok tavsıye eden olmus ama acıkcası bana hc guven vermedı. ayrıca yukseklık ayarı da yapılmıyor dıye bılıyorum.

 

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


yasminzeynep

bende bir aydır arastırıyorm dediğiniz gibi ikea çok tutulmuş ama emniyetsiz görünüyor... takipçinizim


dilammm

 kraft idol kullandık, gayet yeterli bir ürün. Zaten ikisi çok benziyor, çok araştırmıştım ben de. Bir de tekerlekli ve fren sistemli olmasına da dikkat edin. Bazıları sabit çünkü.


Kozzy

kraftın bacak arası aparatı sabıtmıs. chıcco nun cıkabılıyormus. su anda joker, hello baby ve e-bebekte maalesef hedıye cekı kampanyası yokmus :((


aakin

Chicco Polly kullanıyoruz biz de. memnunuz aslında ama fazla hantal. annemlerde kullanmak için de ikea antilop almıştık. her yere taşınabiliyor olması sebebiyle daha pratik. arabanın bagajına atıp taşıyabiliyorsunuz. Pollyi sabit bir yere koyup oynatmamanız lazım.yasminzeynep

aakin peki antilopu 5 buçuk aylık bi bebek için kullanabilir miyim. oturabiliyo kızım ama. güvenli mi yani


Shiningmountain

Bende de chicco polly var, 6 aylıkken başladık kullanmaya halen kullanıyorum . İyi bir ürün ama kesinlikle bir daha alacak olsam bu kadar hantal kısacık mesafe odadan odaya taşıması zor ağır bkullanışsız. Tekerleği sadece arka tarafa yapmışlar halbuki önde de fren sistemli tekerlek olsa rahat rahat iterek çekerek her tarafa sürüklerdim. Annemlerin evine ıkeadakini almıştım küçük çok kullanışlı ama 6 aylıkken bununla başlamak pek rahat olmaz küçük daha tam oturamayan bebeğe. Özellikleri kraftla çok yakın sanırım hatta ablamda kraft vardı ön tekerlekleri de var . Fiyat uygunsa bence bu tercih edilebilir derim ama karar sizin tabii.


cannnatahan

bizde chicco polly kullanıyoruz iyiki almışız oğluşum çok mutlu


nergiz58

ben kraft idol almıştım.ikizlerim olduğu için iki tane aldım çok memnun kaldım.

fiyat olarakta uygun.çok özellikli birşeye gerek yok.zaten ikerde size özenip masadaki sandalyenizi elinizden alacaklar :))


Kozzy

chıcco polly aldık, deneyımlerı paylasacagım.


Cevaplamak için Üye ol