GİYSİLERİNİ KIYIP ATAMIYORUM, İŞİM ÇOK ZOR:(

ozgu_naz soruyor: 6

tam bir saplantılı anne oldum ben. kızımın demir ilacından lekenmiş, temizlenmeyen kıyafetleri var. olmuyor çıkmıyor lekeler. toz bezi yap dediler, at saçmalama dediler. olmuyor atamıyor, yapamıyorum toz bezi. kızım kokuyor onlar mis kokuyor atamıyorum. yazarken bile gözüm yaşlı yazıyorum. kafayı üşütüyorum kesin. varmı aramızda psikolog:)
 

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


ozgu_naz

hı hı aynen öyle işte:) aşıcam tabi bu hissi ama zorlanıyorum. limonu duymamıştım hemen yapacağım ilk lekede. çok organik bir yöntem:)


ediluj

Bende atamıyorum:(ama ihtiyacı olan birilerine verilmesi biraz daha rahatlatır diye düşünüyorum.birde en sevdiğim ve bizim için anlamı olanları anı kitabı şeklinde yaptırıp saklamayı düşünüyorum.
http://www.pasaj.com/ani-kitabi/120581


Ezgi_

ozgu_naz

okudum ezgi  linki teşekkür ederim. burda da gerçekten çok ihtiyacı olanlara ulaştırıyorum ben de temiz giysilerini. etrafta çok bebek var bunlara ihtiyacı olan. ama zaten benim sorunum o değildi:) gene de sağol


MELEKLER

MERHABA;


KÜÇÜK GELEN VEYA KULLANMADIĞINIZ GİYSİLERİNİZE TALİBİM 3 YAŞINDA BİR OĞLUM VE 2 AY SONRA BİR KIZIM OLACAK.MEMNUNİYETLE KABUL EDERİM.

SEVGİLER


mert_mert

kosla döküp bekletin ilk yıkamada olmasada sonraki yıkamalarda sonuç mükemmel.ben hep öle yaptım demir damla lekeleri kosla ile çıkıyor 2 3 yıkamada eser kalmıyor ..
Cevaplamak için Üye ol