Doğum günü içğn mekan

gulsahem soruyor: 6

Selamlar, 5 yıl kadar önce bu soru sorulmuş ama çok fazla öneri yapan da olmamış.

Anadolu yakasında kızıma 2 yaş doğum günü yapıcam. Oyun alanı veya parkı olan yer önerebilir misiniz?

Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


banukaya

merhaba, fenerbahçe khalkedon cafe de epey doğum günü kutlamaları oluyor.Oraya bakmanızı tavsiye ederim.


seyircikoltugu

Şerifali Ümraniye'de Planet Kids House var. Epeyce büyük bahçesi ve oyun alanı mevcut. Instagram hesabından fotoğraflara detaylıca bakabilirsiniz. Ataşehir'e yakın.


gulsahem

cevaplarınız için teşekkürler, şerifali baya bir uzak bize. Koşuyolunda oturuyoruz ama fenerbahçedeki cafeye bir bakayım.


mujgan2013

Merhaba, kızım Ekim doğumlu ama bu sene okullarından ayrılacak çok yakın 2 arkadaşı yüzünden Mayıs’ta yapacağız mecburen, kendisi de yer araya araya Master yapmış biri olarak ( Koşuyolu’nda oturduğunuzu okuyunca) Nevy Party ‘e bir bakın, bu seneyi kutlamışsanız da seneye işinize yarar:) İnstagram’dan bulup gittim ben de. Mayıs’ın ilk haftası yapacağımız İçin biz de tarihimizi bekliyoruz ama temiz tertipli, uygun fiyatlı da bir yer.Tek sorun ki aklımı da kurcalıyor; Koşuyolu’nun park sorunu. Bahçesi falan da var, uğramakta fayda olabilir.gulsahem

Çok teşekkürler. 3 yaş doğum günü için bakıcam mutlaka.


iven

Avrupa yakası doğum günü mekanı içinde önerisi olan arkadaşlar varsa sevinirim (Kemerburgaz-Göktürk civarı). Maalesef fiyatlar çok yüksek o nedenle çok teferruatlı bir yer olmasına gerek yok diye düşünüyorum ben.

Şimdiden teşekkürler.Cevaplamak için Üye ol