Ümitköy çayyolu civarında kreş arıyorum.

burcakyaman soruyor: 10

2 yaşındaki oğlum için kreş arıyorum. Bölge ümitköy çayyolu civarı. internetten bakınca 32 tane kreş var bu bölgede eleme yapmam lazım. tavsiye ederseniz onları değerlendirmek daha kolay olacaktır. Şimdiden teşekkürederim.

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


GAMZEVEAKAD

merhabalar benım kuzenım cayyolunda cok ıyı bır kreste 2-4 yas grubunun öğretmeni.eger dılersenız ondan kresın adını alıp sızın ıcın gorusme ayarlayabılırım.


burcakyaman

gamze ve akad çok sevinirim.


neslihan1

Merhaba,
benim de gündemimde bu konu var bugünlerde. Çok iyi oldu sorunun zamanlaması benim için de:) Ben de aynı bölgede bi kreş düşünüyorum. Açıkçası gidip hiç birini görmedim ama çevremden en çok duyduğum Küçük şeyler, Doku Kültür, Anaçev, Çınar Yuva, bi de Beysukent anaokulu. Dün hepsini telefonla aradım ben, en ucuzu 700, en pahalısı 970 TL dedi. Eylül'de zam oluyormuş. Bazıları dönem başlarında faaliyetler için ek ücret de istiyormuş. Aslında bi de Milli Eğitim'e bağlı bağımsız anaokulu statüsünde Kezban Mercan var, onu da çok tavsiye eden oldu, bi de çok uygun fiyatı tabii (210 TL). Ama Milli eğitim'deki okulların tatil olduğu dönemde tatil oluyormuş, yazın ve sömestrde, o sıkıntı olabilir. Daha çok öğretmen çocukları için tasarlanmış galiba.
Gidip bi bakmak, yüzyüze görüşmek gerek tabii. Yeni bişey duyarsam yazarım yine. Umarım en doğru kararı veririz, zor işler bunlar:))


selsut

kıds academy:) tek geçerim yeğenlerim orda muhteşem bir kreş oğluşlarımıda oraya vericem işallah:)


burcakyaman

önümüzdeki hafta kids academyle grüşme yapıcazyaseminun

kesinlikle çınar yuva,detay isterseniz anlatırım,sevgiler


Sheeda

ben detay istiyorum :) fiyatından da bahsederseniz sevinirim. teşekkürler


burcakyaman

arkadaşlar biz gezdik baktık en sonunda yeni ufuklar kreşine vermeye karar verdik. detaylar isteyen arkadaşlar özelden mesaj atabilirler.nurho

merhaba arkadaşlar ...benimde iki çocuğum var.biri 4 yaşında diğeri 2 yaşında...4 yaşındaki kızımı happy life gönderiyorum...kızım 1,5 yıldır burda ve okulumuzdan ve öğretmenimizden çok memnunum...oğlumda şuan iki yaşında eylül ayında oda okula başlayacak..detaylı bilgi isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim...:)))


SuperBaba

Merhaba,

AkademiMinik kreşi tavsiye ediyorum.. Google'den internet adresini bulup numaralarını öğrenebilirsiniz..

MinaSera alışveriş merkezinin hemen altında SuShiSu Japon restoranının yanında..

Bir kreşe karar vermeden önce muhakkak görmenizi tavsiye ederim..Cevaplamak için Üye ol