Ümitköy çayyolu civarında kreş arıyorum.

burcakyaman soruyor: 10

2 yaşındaki oğlum için kreş arıyorum. Bölge ümitköy çayyolu civarı. internetten bakınca 32 tane kreş var bu bölgede eleme yapmam lazım. tavsiye ederseniz onları değerlendirmek daha kolay olacaktır. Şimdiden teşekkürederim.

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


selale

Merhaba

Biz de 1,5 yaşındaki kızım için kreş bakıyoruz.Görüştüklerimiz içinde Ümitköy Küçük Şeyler, Beysukent Anaokulu ve Kids Academy bize daha uygun geldi. Bu kreşler hakkinda bilginiz var mi? Paylaşırsanız seviniriz.


UMUTAN

Merhabalar,
Yaşamkentte oturuyorum..Bende bir anneyim ve çocouğum için en iyi şeylerin olmasını istiyorum.Bende uzun aramaların sonucunda sıcacık bir kreş anaokulu ile tanıştım..YAŞAMKENT ANAOKULU..Çok sıcak sevgi dolu..Herkese tavsiye ederim..Enazından gidip gezin inanın fikirleriniz tamamiyle değişecek..Bu kadar güven veren bir yönetici ve öğretmenler..


UMUTAN

Merhabalar,
Yaşamkentte oturuyorum..Bende bir anneyim ve çocouğum için en iyi şeylerin olmasını istiyorum.Bende uzun aramaların sonucunda sıcacık bir kreş anaokulu ile tanıştım..YAŞAMKENT ANAOKULU..Çok sıcak sevgi dolu..Herkese tavsiye ederim..Enazından gidip gezin inanın fikirleriniz tamamiyle değişecek..Bu kadar güven veren bir yönetici ve öğretmenler..


UMUTAN

bencede yaşamkent mahallesinde YAŞAMKENT ANAOKULU..tavsiye ediyorum..gidin ve görün..muhakkak beğeneceksiniz..


UMUTAN

bende yaşamkent mahallesindeki YAŞAMKENT ANAOKULU nu tavsiye ediyorum..çok güzel bi okul..güvenlikli bir site içersinde yeşillikler içinde pırıl pırıl bi okul..ben çocuğumu eylülde başlatıyorum..UMUTAN

bende yaşamkent mahallesindeki YAŞAMKENT ANAOKULU tavsiye ediyorum..ben çocuğumu eylül ayında başlatıyorum..burayı görmeden sakın ola ki karar vermeyin..harika bi okul..ve herkese tavsişye ediyorum..


zodiac2806

Merhaba, benim 2007 doğumlu bir oğlum var 4 yıldır, Çayyolunda Sevgim Anaokulu na gidiyor, hem eğitim kalitesi, hem güvenliği, hem yiyecek içecek kalitesi açısından tek geçerim. Üstelik okulda çocuklara tam zamanlı ingilizce eğitimi de veriliyor, okulun fiyatı da bölgede ki diğer okullara göre oldukça ekonomik. Biz çok memnunuz. Buradan önce bir anaokulu deneyimimiz olmuştu ve 3 ayda 5 öğretmen değiştirmişlerdi. Oradan aldım ve Sevgim Anaokulu na verdim, 4 yıldır sabit ve çok başarılı bir kadro ile çalışıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim. Okul butik bir okul, sınıflarda sınırlı sayıda çocuklar oluyor, sayı 10 un üzerine çıktığında hemen gurup açıyorlar, sürekli çocuğumun gelişimini takip eden bir pedagogları var. Uzun zaman olunca diğer veliler ilede arkadaş olduk ve şu ana kadar memnun olmayan bir veli ile karşılaşmadım. Bu arada her yıl kısıtlı kontenjanları oluyor, okulda öğrenci sayısının fazla artmaması ve çocuklara olan ilginin dağılmaması için böyle bir uygulamaları var. Eğer kontenjan dolmadan kayıt yaptırırsanız şanslısınız diyebilirim. 


nalangenc01

Merhaba , Bende kesinlikle Sevgim Anaokulunu tavsiye ederim. Son derece temiz güvenilir ve sevgi dolular.yapaanaokulu

kendi okulumuzu tavsiye edebilirim, adı ya-pa anaokulu yeni açıldı, amacımız gündüz bakım evinden çok eğitime dayalı bir sitem üzerinedir, binamızda acil durumlar için 24 saat polis,ambulans,itfayiye direk bağlantısı vardır, web sitemizden bizi değerlendirebilirsiniz http://www.ya-pa.com.tr/   30 yıla dayanan eğitim tecrübesinden faydalanmanızı tavsiye ederim


ahmet taner kışlalı mah. 2843 sk no:11 ilko sitesi (uludağkebap civarı)
0312 240 2019


ozlem_simsek

Ümitköye yaz aylarında taşındım. İşyerim Ankara'nın diğer ucunda olduğu için çok araştırdım, düşündüm, eleme yaptım. ilk başladığı kursta arkadaşları ve ortamla uyum sorunu yaşadı ve ayrılma kararı aldık. Daha sonra oğlumu amerikan kültür anaokuluna kayıt ettirdik. İlk çocuğum olduğu için tereddütlerim vardı bir de malum ilk deneyimimiz biraz sancılı oldu ama hepsi zamanla yok oldu. Ben iş yerindeyken aklımın oğlumda kalmaması ise beni gerçekten rahatlattı. Çok temiz ve eğlenceli bir ortam. Kreşe ilk zamanlarda ağlayarak bıraktığımız Umut, artık "hadi anne okula gidelim" diye sabahları ortalıkta koşuşturuyorç Sebze yemeyen oğlum artık sebze yemeye başladı :) Bunlar benim için gerçekten çok önemli şeyler. Eğer düşünürseniz her hafta sonları aile toplantıları oluyor mutlaka bilgi alışverişi yaparız.Cevaplamak için Üye ol