bebek arabası kararsızlığı

doublebassist soruyor: 10

Merhabalar

defalarca açılıp konuşulmuş bir konuyu tekrar soracağım annelere.
Günlerdir bu konu yüzünden saatlerimi harcadım ve hala bir sonuca ulaşabilmiş değilim. Kısmet olursa 29 ekimde doğum yapacağım. Bir bebek arabası bakıyorum.İstiyorum ki bir kere alayım bir daha değiştirmeye ihtiyaç duymayayım.Aradığım özellikler maalesef çok fazla bunların hepsini bir arada bulabileceğim bir araba varsa, tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Açıklamalarıyla aradığım özellikler:

·        Annenin tek başına hem çocuğa hem arabaya mukayet olacak kadar hafif olması (aslında ailenin her üyesinin kendine ait arabası var.benim arabam küçük bir araba, eşiminki büyük ,anneminki küçük vs.. fakat eşim oldukça uzak bir şehirde .doktor olduğu için 1.5 yıl kadar zorunlu hizmette. dolayısıyla yaşadığım şehirde tek başımayım .gittiğim yerlerde bana yardımcı olacak eşim maalesef her an yanımda değil) 

·        Travel sistem olması (annelerin tavsiyesi üzerine bu özelliği yazdım. bebek uyurken uyanmasın.)

·        Çift yön kullanımı 

   Doğumdan itibaren kullanılabilirlik

·        Kademeli olarak yatabilmesi( özellikle tam yatması)

·        3 tekerlekli olmayacak (denge sorunları açısından ve o kocaman tekerleklerin arabama sığacağını sanmıyorum)

·        Altında sepeti olursa iyi olabilir

·        Tutacak sapları birleşik olmayacak.bir şeyler asılabilsin. o şeyleri asınca düşmesin:)

·        Uçakta taşıma rahatlığı (babamıza giderken zorlanmayalım:) sık sık seyahat edeceğiz çünkü)

biliyorum çok şey istiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

Sevgiler.


Bu soruyu cevapla


28 Cevap


ozdenin_oykusu

ben pieere cardin lüx baston puset ps 102 kullanıyorum ve çokkk menunum


doublebassist

onada bakayım.gittikçe modeller çoğalıyor.iş içinden çıkılması zor bir hal alıyor.


ozdenin_oykusu

haklısın ben de çok araştırmıştım ama kafama en çok bu yatmıştı.rahat ve severek kullanacağın bir araba bulman dileğiyle...kolaylıklar gelsin :)


Di

Xplory de bizi de ceken birseyler oldu ;) aldik. Evet buyuk ama cok konforlu.


doublebassist

angelique teşekkür ederim tavsiyen sonucu tüm aradığım özellikleri maclaren techno xlr nin karşıladığına karar verip bugün sipariş verdim.

herkesede tavsiye ediyorum.angelique

gule gule kullanin ve saglikla bebise kavusun :)


doublebassist

çok teşekkür ederim:)


TarcinI

Konuya biraz geç kalmışım sanırsam ama yine de paylaşmak istedim. Biz de henüz arabamızı almadık fakat araştırırken bizim için özellikle hafif ve kolay katlanabilir olması önemli olduğundan inglesina avio modelini oldukça beğendik. Bizim arabamızın da bagajı küçük ve bu puset katlandığında diğerlerine nazaran daha küçük boyutlarda kalıyor ve tek elle kolaylıkla açılıp kapatılabilen oldukça kullanışlı bir mekanizması var, imkanınız varsa karar vermeden önce inglesinayı birebir görmenizi tavsiye ederim. Youtube'dan da açılıp kapatılmasına bakabilirsiniz. Bu arada sapları birleşik yalnız, sapları ayrı olan zippy modeline de bakabilirsiniz... Bebişinizi sağlıkla kucağınıza almanız dileğiyleee.....TarcinI

Pardooonnn... ben bayağa geç kalmışım sanırsam,cevap yazdım fakat siz zaten sipariş vermişsiniz arabanızı, şimdi farkettim....))) Güle güle kullanın....


doublebassist

tarçin yinede çok teşekkür ederim sonuçta bu konuyu bir tek ben değil araştıran bir çok anne adayı okuyor.mac laren xlr bütün istediğim özellikleri karşılıyor.bu yüzden daha fazla araştırmaya gerek duymadım.zaten yeterince (2 hafta kadar) sabahlara kadar kullanıcı yorumu okudum:)


@ sositobugaboo bee plus benim bütçemi aşıyor .aslına bakarsan maclaren xlr bile bütçemi aştı.ben takım olarak ana kucağı ve puset 1000 lirayı geçmesin diyordum ki 1350 ye aldım ikisini.bugaboonun sadece puseti  1250 civarında.yined eçok teşekkür ediyorum:)Cevaplamak için Üye ol