Gebelik bulantıları

Celio soruyor: 10

Hamileyken bulantıları sabah değil de geceleri olan var mı?

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


silky

benim bulantilarim ilk 4 ay 24 saat boyunca vardi. hic bir sey yiyemiyor, su bile icemiyordum, hic bir sey yiyemedigim halde gunde 30 defa falan kusuyordum. nitekim ilk 4 ay 17 kilo vedim.. her bunyenin degisik oluyor...


esma2012

benimde ilk 4ay sabah aksam mide bulantilarim vardi evimde yemek pisiremiyordum. zor günler gecirdim ama insan herseyi unutuyor


Celio

Neyse bari, demek kişiden kişiye epey farklılık gösterebiliyor. Önceki iki gebeliğimde hiç bulantı falan yaşamamıştım ben, bu sefer böyle olunca şaşırdım. Sağolun kızlar :)


ozgu_naz

gece gündüz sabah hep vardı:) 6. haftada başladı ve 10 hafta sürdü. soda muz ve ayva  iyi geliyordu


balbocegim

kızıma hamileyken hep sabah bulantılarım olmuştu. yataktan kalkmadan leblebi, kraker falan yiyerek çözmüştüm durumu. ama bu hamileliğimde durum değişti. sabahları herşey çok normal. akşamüstü midem ekşimeyle başlıyor. yemek yedikten sonra bulantıda başlıyor.
anladım ki her hamilelik süreci çok farklıymış... umarım bu mide bulantıları çabuk geçer...ayberke

benimde gece gündüz farketmezsizin sadece biraz azalarak 8 aya kadar devam etti.ne yaptıpsam işe yaramadı(doktor diyet vs.)


ayberke

benimde gece gündüz farketmezsizin sadece biraz azalarak 8 aya kadar devam etti.ne yaptıpsam işe yaramadı(doktor diyet vs.)


silky

doktorum kiz bebeklerin daha cok bulanti yaptigini soylemisti..egenur

Benim oğlumda hiç bulanım olmamışdı cok ama cok rahat bir hamilelik gecirdim.Ama bu bebiş farklı ilk zamanlar cok zorladı,sabah bulantıları,halsizlik vs.her hamilelk farklı geciyor bu kesin..


jildando

her hamilelik farklı geçiyor elbet ama ikinciler biraz daha farklı geliyor insana. İlkinde tek kişisiniz, kokudan rahatsız olursanız, yemek yapmazsınız, uykunuz varsa yatar uyursunuz vs. Ama ikinci de artık tek olmadığınız için ilkinin lüksü pek olmuyor, en azından bana olmadı:)
İkinci hamileliğimde hergün öğlen akşam kızıma yemek hazırlarken kötü olurdum çok, hala da o zaman ona pişirdiklerimi aslında severken şimdi pek sevmiyorum.
Gerçi biraz soru dışı bir cevap oldu ama yazasım geldi:)
sonuçta hepsi geçiyor işte öyle ya da böyle. Güzel hamilelikler dilerim ikinciyi bekleyenlere.Cevaplamak için Üye ol