kreş

tepe soruyor: 7

kozyatağı civarında oturup,kullandığı kreşten memnun olan var mı?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


NORTH_TAN

biz yeşilköşke yeni başladık. muhtarlığın orada. Şimdilik bir problem yok.


tepe

bende görüşmeye gitmiştim yeşilköşke 1 ay kadar önce.ama birkaç yere bakmak lazım gibi hissettim,yakın diye direk orayı tercih etmiyim dedim ,ne yapsam bilemedim.


tepe

birde şimdi aklıma geldi.3 hafta kadar önce yeni başladık demişsiniz.aradan bi hayli zaman geçmiş ben nete girmeyince,şimdi nasıl gidio yeşilköşke devam edio musunuz?


n_e_s

merhaba yaklaşık 12 sene kozyatagında yasadıktan sonra Ankara ya tasındım :( buraya tasınma durumumuz yokken oğlum yaklaşık 10 aylıkken uçan at la görüşmüştüm. çok tatlı bir sahibi var. çok içime sinmişti ama vermek nasip olmadı. gidip bir görüşün derim. ejder pastanesinin oldugu sokaktan girince ilk sağdaki sokakta olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. annemlerin sitesinde biriside oraya veriyor memnunlardı.


smashie

Ayni semt icin benim de ihtiyacim bulunuyor yardimci olur musunuz?


tepe

ben baktığım heryerde öyle eksikler gördüm ki.hiç olmasa bi yerden kesin falso var.aklıma 2 şey geldi açıkçası,ya bi kreş açmak gerek anne olunca ya da daha kolay bi yöntem,6 çocuğu bi araya getirip oyun grupları oluşturmak???ne dersiniz aynı semtte oturanlar,kozyatağı-bostancı grubu.oğlum henüz 3 yaşında bile değilken,sabahın köründe kalkıp gitmesini, gününün yarısını okulda! geçirmesini istemiyorum.ben yaşıtlarıyla birlikte olsun,sosyalleşsin,onlarla birlikteyken bazı şeyleri öğrensin,farketsin ama oyun oynasın istiyorum özellikle de.bi araya gelip haftanın 3 günü,3 ayrı kişi de çocuklara oyun grubu oluştursak valla daha mantıklı sanki!!!???2 hafta da bi tekrar başa döneriz.


mes

Kozyatağı civarında ben de haftanın 3 yarım günü gidebileceği, ya da oyun grubu olarak katılabileceği bir yer arıyorum. TErcihim yemek ya da atıştırma öğünü de içermesi, zira yemek problemimiz var. 1 yıl önce yazışmışsınız, güncel durumlar hakkında bilgi verebilir misiniz? Sizler uygun bir yer bulabildiniz mi yavrulara?Cevaplamak için Üye ol