cocuğunu gymbore,mygym değil,kreş hiç değil.oyun grubuna gönderenler bana yardım

gulsum soruyor: 9

evde oyun grubunu geçtim :-( artık ,  çünkü olmadı bulamadım civar semtlerde çocuk yok çocuğunu böyle kreş değil ? gymbore,mygym de değil? resim yapılan müzik dersleri olan oyun grubu var mı bildiğiniz yardımcı olurmusunuz avrupa yakası deyip büyük bir sınır çiziyorum önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum. 

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


zeymes

merhaba gerçekden çok büyük bir sınır çizmişiniz:)))..ben bahçeşehir de oturuyorum eğer size yakınsa buralarda önerebileciğim yerler var?

benim kızım eylül ayından beri haftada 2 yarım gün gidiyo çok faydasını gördüm çokda seviyo..


esraozlem

Gülsüm, Ada 3 ay Gymboree'de sanat sınıfına (boyama, kolaj, oyun hamuru, kesme yapıştırma, vs.) devam etti. Yaz dolayısıyla ara verdik biz. Ama tavsiye ederim. Gymboree'de ayrıca müzik sınıfa da mevcut. Biz iki kere müzik dersine de katılmıştık, oldukça eğlenceli.


belgin

Erenköyde oturuyorum.Bende ikizlerimi eylülde yollamak istiyorum.33 aylık olacaklar.
tam gün kıyamıyorum.Fiyatlar ikiz olunca çok yüksek oluyor.Bu nedenle fiyatı makul bir okul önerisi olan var mı?Üstelik çalışan anneyim.Servis ücreti falanda vereceğim 2 tane.
Çevredeki İstek,Eyüboğlu,Çevre Koleji ne baktım.Rakamlar inanılır gibi değil.İlkokul olsa neyse diyeceğim.


sinemb

Belgin bulabildin mi bi yer ?bende bakıyorum bostancı da oturuyorum..musicsever

http://www.sikayetvar.com/sikayet/no/770976


MyGYM Ankara'ya sakın göndermeyin. Öğretmenler yetersiz ve boşa zaman ve para kaybı.

Memnun kalmayınca paranızı da iade etmiyorlar.


LEYLAUZAN

Bahçeşehir ParkPlayGroup tam aradığınız yer gülsüm hanım...kızkardeşim götürüyo oğlunu hatta bakıcısı götürüyo kardeşim çalıştığı için.çok memnunlar zevkle gidiyo oğlumuz.internet sitesi de var araştırıp bakabilirsini..Meltemalemdag

KindyROO Bahçeşehir açıldı! Ücretsiz deneme seansları ve detaylı bilgi için 212 669 4554 ten eğitim müdürümüz Havva Sarısakal ile görüşebilirsiniz...


LEYLAUZAN

KindyROO Sanırım yetenek geliştirme merkezi, Gulsum Hanım anneli oyun grubu arıyor, ParkPlayGroup sizin için ideal, fiyatlar uygun, eğitimciler kaliteli, Tavsiye ederim .


Meltemalemdag

KindyROO annelerin ya da ebeveynlerin onay verdiği kişinin çocukla beraber katılmasının zorunlu olduğu 0-5 yaş nörolojik gelişim merkezidir. Nörolojik gelişim, çocuğun anne babasından aldığı zekanın doğru uyaranlarla yüzde yüz açığa çıkartılmasını kapsar. Çocuklar anneleriyle birlikte özel tasarımlı minder zamanı aktiviteleri ve büyük ekipman zamanı aktivitelerinde eğlenerek oyun oynarken öğreniler.Her hafta Avusturalya'dan gelen program uygulanır.KindyROO merkezindeki psikolog, çocuk gelişim uzmanı ve özel eğitim almış KindyROO eğitmenleri çocuğun ince motor, kaba motor, duyu entegrasyonu, vestibüler sistem gelişimi ve diğer noktalardaki gelişimlerini takip ederek aile ile koordineli şekilde çocuğu bilişsel eğitime hazırlar. İlk deneme seansımızın ücretsiz olmasının sebebi ailenin birebir yaşayarak KindyROO programını deneyimlemesine fırsat vermektir. KindyROO Bahçeşehir programına dahil olan çocuklar ayrıca haftada  bir gün iki saat anneli oyun grubuna da katılırlar.

Ücretsiz deneme seanslarımız için 212 669 4554 ten eğitim müdürümüz Havva Sarısakal ile görüşebilirsiniz.


Cevaplamak için Üye ol