BBC Kids Zone

fatos soruyor: 3

Merhaba


Oğlum 27 aylık oldu ve ben ingilizce adına birşeyler yapmak istiyorum. Dilim iki dilli yetiştirecek kadar iyi değil. Ama ilk kelimelerim kitabından gösterdiğim ingilizce kelimeleri öğrenmek hoşuna gidiyor. BBC Kids Zone setini çok yerde duydum. Acaba başlangıç olarak iyi bir seçim midir? Fiyatı yüksek olduğu için tecrübeleri öğrenip öyle almak istedim. Henüz dvd izletmiyoruz ama kısa kısa gösterebilirim diye düşünüyorum. Ya da başlangıç için önerebileceğiniz başka set ya da kitaplar var mıdır?

Bu soruyu cevapla


43 Cevap


fatos

bbc kids zone limangoda indirime girmiş. 225 tl .İlgilenenlere.. http://kids.limango.com.tr/shop/detail/index.php?show=1147633


rukiiss

çalıştığım için kızıma yabancı dil öğretecek kadar vaktim yok..kızım 1 yaşında, almayı düşünüyorum uygun fiyat arıyorum.. son zamanlarda kampanyada gören var mı?  teşekkürler..


lalena

Bu konu başlığına çok geç bir cevap belki ama yine de paylaşmak istedim. Şöyle ki; eşim ortaokuldan beri ( daha öncesi de var , özel hoca) dil eğitimi almış. Fransızca - İngilizce mütercim tercüman . Ayrıca Fransa da akademisyenlik yapmış. Sayısını tam hatırlamıyorum ancak bir çok Avrupa ülkesinde bulunmuş. Hocalarının ( dil bilimci ve pedegog) tavsiyesi ile ve kendi tecrübelerine dayanarak söylediği şu: çocuk önce kendi ana dilini çok iyi öğrenmeli. Beyinde dil mantığı en iyi ana dil ile oturuyormuş vs... Bunun için eşim benim karşı görüşüme rağmen yabancı dil eğitimine karşı. Benimde kafam karışık.

Herkese iyi akşamlar... Güzel paylaşımlar ...
Cevaplamak için Üye ol