Tuvalet saati değişir mi?

nurturia soruyor: 6

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


mert_mert

valla yok yani..her bebek farklı süreçlerden geçiyor ama erken kalkma her bebek için olan birşey..benim oğlum 4 5 aylıkken sabah 4de filan kalkar ve avazı çıktığı kadar ağlardı sadece balkona çıkınca susardı gözlerini kapatıp uyuyunca tekrar minik adımlarla odaya girdiğim an tekrar ağlardı nasıl anlıyorsa orasını bilmiyorum..yani bu böyle bayağı bir süre geçti hatta ben balkonda çokk yattım :)) şimdi 26 aylık ama hala 7 de kalkar bazen çokkk nadir 9da kalkar kışın yani ..yiğenlerim 11 den aşağı kalkmıyorlar ama 3 4 yaşlarında..demek daha süresi var sabret :)))


MCA

kaçta yatıyor peki? az daha geç yatırsan makul bir saatte uyanır belki.


babu

Ayni durum bizde de vardi, zamanla degisti ama zaman zaman tekrar hortladi. Degistirmenin bir yolunu ben bulamamistim, sabir, gececek diyebiliyorum sadece :)


sizkaya

Eren'de 6-7 ay civarı aynen böyle 4 veya5 de kaka yapar uykusu bölünürdü son 2 haftadır kendiliğinden 7-8 lere kaydı.umarım sizinde öyle olur


asyanin_annesi

Simdi soyle dusundumde asyanin hic kaka saati yoktur. Gunde 1-2 defa kaka yapar ama belli bi saati olmamistir. Seyyy benimde oyledir yani. :) acikcasi kaka saati diye hic bisey duymamistim. Yani bebeklerin herseyi duzenlidir ama orn; o gun kayisi verdiysen daha farkli bi saattede yapabilir yada kabiz olmustur 1-2 gun hic yapamaz. Yani cok degisken bi durumdur kaka olayi.


tubafirat

bezsiz bebek yöntemini biraz anlatırmısın merak ettim?? birde benmkide o aylarda günde sadece bi defa ve hep aynı saatte yapardı şimdi nerdeyse 4 defa kaka yapıo o sıra çok rahattım ama şimdi kestiremiorum:( yaptığıda hiç anlaşılmıo yüzünden falan sürekli bakıorum var mı diye:))
Cevaplamak için Üye ol