Evde çalışan var mı?

ChoCoLaTTe soruyor: 4

Arkadaşlar,evde para kazanan var mı? Ne tür işler yapıyorsunuz? Ben 10 yıl sonunda çalışma hayatını bitirince fena darlandım.Bişeyler yapmam lazım.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ChoCoLaTTe

Anaokulu öğretmeniyim..Belki de seçenekler çok olunca kafa karışıyor. Şöyle bişey duymuştum ama,nasıl başvurulur bilmiyorum.Bilgisayarda anket-veri girişi yapıyorsunuz.Yazdığınız anket sayısı üzerinden ücretlendiriliyor. Ama hiç denk gelmedim :(


gokalpileseyrialem

El becerileri isteyen işlerde yeteneğim vardır. Oğluma yaptığım kapı süsü sonrasında arkadaşlarıma yaptığım kapı süslerinin beğenilmesi üzerine bebekler için kapı süsü yapabilirim dedim. Ama maalesef rağbet görmedi :) Şimdi bebek sağlığı için annelerin hassas olduğu deterjan, şampuan, diş macunu satışını deniyorum. Bakalım noolucak? Aslında çok güzel bir kazancı varmış, işin içinde sağlıkta olunca neden olmasın diyor insan. Aşağıya ekliyorum. Sevgiler...
http://gokalpileseyrialem.blogspot.com/2011/12/organik-yasama-gectim-kimyasallara-veda.html


ChoCoLaTTe

ben de el becerileri isteyen bişiler yapıyorum,herkes görüp -aaa.. yapsana bana da diyo,oturup gecelerce uğraşıyorum.Satmaya kalkıyorum,alan yok! sonra bütün hevesim kaçıyo.  bebek şekeri,nikah şekeri,böyle küçük organizasyon hediyeleri yapıyorum,ama kendime :) daha satışa çıkmadı..


teşekkürler link için..inceliyorum!


ikiprens

Merhaba ,
Bi fırsattan bahsetmek isterim .
Ev hanımları, calisanlar yada is arayanlar Türkiye ye yeni gelmiş yabancı bir firmayda güvendiğiniz arkadaslarınızla calısıp para kazanmak istermisiniz .
Kazanmak istediğiniz tutarı hedefleyip size uygun çalışma planıyla kazanc yada ek gelir saglayayıp kendi işinizin patronu olabilirsiniz.. Evinizden sosyal ortamınızdan kopmadan kendi işinizin patronu olabilirsiniz.
İlgilenen arkadaslarla bir araya gelip detaylıca iş sunumu / bilgilendirme yapabilirizCevaplamak için Üye ol