Halı örtüsü

Serare soruyor: 10

Merhaba, bir zamanlar halı örtüsü diye bir şey duymuştum. internetten araştırıyorum ama nasıl kullanıldığı, kalitesi vs bir şey yazmıyor. fiyatlarıda yüksek geldi. halı örtüsü kullanan varmı? nereden aldınız? fikirlerinizi paylaşırmısınız?

aslında örtü kullanmayı sevmem ama iki çocuk olunca ve birde çalışınca temizlemek silmek çok zor oluyor. yıkandıktan sonra en geç 15-20 gün içinde halılar haritaya dönüyor.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


nilayy

Halı ortusu ne bilmiyırum ama ben uzun bir süre bir çarşaf kullandım. Onun dışında da tchiboda satılan ve su geçirmez yer örtüsü var; onu da tercih edebilirsiniz.


anacsumeyye

ben kv'nin el dokuması savan halı örtüsü kullandım, arada hala kullanıyorum. savan halı örtüsü olarak halıcılarda bulabilirsiniz. ya da google'dan arama yapıp uygun fiyata bulabilirsiniz.


minigim_sare

Ben kullanıyorum. Halım açık renk. Halıcılarda veya dokuma örtü satan yerlerde bulabilirsin. Emekledigi zamanlarsa halı tuyu kaçmasın diye almıştım. Sık sık toplanıyor duzeltmek gerekiyor ama bir misafir geldiğinde kaldiriyorum halım tertemiz. Koltuklarimda da polar örtü var. O yüzden kolayima geliyor.


Serare

teşekkürler cevaplar için. halı örtüleri toplanıyormu yoksa lastikli çarşaf gibi halının altına mı geçiyor. toplanan bir şeyse bizimki hayatta düz durmaz. bu seferde sürekli onu toplamakla uğraşırım.

kv ye tchibo yu araştıracam


anacsumeyye

evet toplanıyor lastikli değil, varsa da bilemiyorum. kv(kayınvalidemin kendi el dokumaları) eksik yazdım, marka değil @serare.elifmerve

Toplanmayan, alti slikon, tay tuyu hali ortulari var. Bende almayi dusunuyorum. Kullananlar cok memmun.


Serare

tchibo da yer örtüsü yok yani internet sitesinden bulamadım. kilim desenli savan diye geçen modeller var ama onlarda toplanırmı toplanmazmı bilemedim ayrıntı yazmamışlar.

elifmerve bir de tay tüyü olan örtüleri araştırayım. teşekkürler


sema51

Buradaki arkadaşlardan lastikli halı örtüsü kullananlar var mı? Alanlar deneyenler varsa yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Özellikle mutfakta pratik oluyor mu?kurablyemm

Ortünün kenarlarına lastik geçirin olur


HOPELESS

Bende almayı düşünüyorum ama önce halılarımı değiştireceğim yeni halıların boyutuna göre halı örtüsü alacağım. https://yenibistil.com/?gclid=CjwKEAiAvs7CBRC24rao6bGCoiASJABaCt5Dsi0W2_L9sNfidS9-qwAKhIEIV0njGqcCxnoVoM7ggRoCeh3w_wcB buraya bi bakın derim sanırım face de de dikip satanlar varmış başka markalarda olabilir


Cevaplamak için Üye ol