Bisiklet, sallanan araba vs.

duygucannn soruyor: 10

sallanan peluş araba, salıncak ve ebeveyn kontrollü bisiklet tarzı bebek araçları kullananlar ve tavsiyesi olanlar ya da asla tavsiye etmeyenler :)

,mesela bunlar çok cici görünüyor :) ama acaba evde kullanabilir miyiz? şu son ürün mesela sıkılır mı, yoksa sallanma özelliğini kullanıp üstünde vakit geçirebilir mi?daha önce normal bir salıncağa bindi çok sevdi galiba, üstünde dakikalarca kaldı, sonra uykuya daldı :)))fikirlerinizi bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


duygucannn

Evet birincisinde manevra kabiliyeti sıkıntısı olabilir eve pek gitmez, ikincisi eve daha uygun. ikincisinin sallanma özelliği de var galiba ama bu özelliği keşfedip de uygulamaya koyabilir mi acaba :) Ben iş yaparken bu sallanan arabada usul usul, uslu uslu sallanıp vakit geçirse, kendisini de dinlendirse beni de, ne güzel olurdu değil mi :DD


melihece

ya o son ürünün markası nedir cok begendim:) kuzularımız tahminen cok yakın aralıklı ben ilk arabam aldım daha üstünde oturmasına ragmen dengeyi tam oturtamamdı yandan kayıyor bir zaman sonra erken gibi henüz yani. ama son ürün cok fenaa bayıldım ona:)


duygucannn

"Mamas&Papas Babyplay Elephant" ismi böyle geçiyor. Bu ürünün/ markanın bir sürü çeşidi var. Ama gerçekten çok şeker görünüyor.Acaba boyutu nasıl, sallanma özelliği kullanışlı mı? Bilgi edinmek lazım. Bu ürünün emniyet kemeri hakkında bilgi göremedim ama buna benzer emniyet kemerli olanlar da  var. İlk arabam da düşünmüştüm ama bana da erken gibi geldi. 


duygucannn

 Yerde oturarak ya da emekleyerek oynuyor, vakit geçiriyor elbette. Zaten saatlerini geçirmesini beklemiyorum.Oyuncak çeşitliliği için alternatif olarak düşünmüştüm. Dediğinizde haklısınız,mama sandalyesini hiç sevmiyor mesela. Çok durağan çünkü. Ama sallanma aktivitesi dikkatini çeker mi bilmiyorum?


melihece

bence ceker cünkü naz da salıncaklara bayılır file baktım cok pahalı geldi ama bayıldım alacagım sanki:) büyüme atagı basladı mı kuzuda duygu naz benden ayrılmıyor da duygucannn

   Evet biraz pahalı ama farklı sitlerde farklı fiyatlar var. iyice bakmak lazım. Gerçi her siteye de güvenemiyor insan. Başımdan geçtiği için biliyorum, ürünü göndermeyip paranın üstüne yatan siteler var :S  Ben de düşünüyorum almayı ama karar da veremedim. 

   Atağı bayram tatilinde yaşadığımızı düşündüm, huysuzluk, anne babadan başka kimseye gitmeme vb. şeyler. Ayrılık kaygımız hat safhadaydı galiba. Ama be süredir ne yaşadığımızı bilemez haldeyim. Gece uyku düzenlerimiz mahvoldu. Sebebi ne çözemiyorum, sadece düzelmesini bekliyorum,bir umutla. Önce bakıcıya bıraktığım için böyle dedim, ee ona alıştı,durumu kabullendi. Diş mi dedim ama diş falan yok. Atak desen bu kadar sürmez. dert yanar gibi oldum ama. neyse konuya dönelim biz :))
  Kontrollü bisiklet yaza doğru  kesin alınacaklar listesinde  :) ama eve de bunu mu alsam acep? ;)


melihece

büyüme atagı 9 . ayda olup 3-4 hafta sürüyormus duygu yani tahminen huzursuzluk ondandır


duygucannn

 Bilmiyorum ki Melihece :S tek bildiğim sürekli uyanması beni çok yoruyor. Geçenlerde hastalandı. Antibiyotik vermek zorunda kaldık. Bir kaç gece sadece 2-3 defa uyandı acaba antibiyotikden mi öyle olmuştu :S Dedim yoksa düzeliyor mu, ama iki gündür yine aynı, çok uyanıyor.

  Bu arada sallanan araba işini ne yaptın, karar verdin mi?asyanin_annesi

Ecee ne kadarmis bacim bu fil bayildim ya la:))

Ama soyle bisiy var jokerde gordum ben bu oyuncagi tasima kapasitesi 17 kg fln yaziyodu ama ordaki satici 14 kgdan fazla tasimasi problem olabilir demisti. 239-249 mu neydi fiyatida. Muzikli bisiy. Malum aya 16 kg oldu kullanamayiz biz ama bayilmistim:)


melihece

evet aysucum fiyatı o maalesef:) 

duygucum hala bişiy yapmadım ama cok istiyorum alacagımmmm:PCevaplamak için Üye ol