Bisiklet, sallanan araba vs.

duygucannn soruyor: 2

sallanan peluş araba, salıncak ve ebeveyn kontrollü bisiklet tarzı bebek araçları kullananlar ve tavsiyesi olanlar ya da asla tavsiye etmeyenler :)

,mesela bunlar çok cici görünüyor :) ama acaba evde kullanabilir miyiz? şu son ürün mesela sıkılır mı, yoksa sallanma özelliğini kullanıp üstünde vakit geçirebilir mi?daha önce normal bir salıncağa bindi çok sevdi galiba, üstünde dakikalarca kaldı, sonra uykuya daldı :)))fikirlerinizi bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


nilinmasali

file bayıldım ,ama kızım hiç bir dönem onun üstünde durmazdı,hatta birde bu niye gitmiyo diye ağlama krizlerine girerdi ,yani düşünüyorumda dursa sahane olur ama yok bize uymaz bi çok bebeğede uymaz gibi geliyor,fiyatına bakmadım ama pahalı birşeyse bence hiç hiç gerek yok:),sokak için 1. fotodaki gibi bi ürün kullanıyorum 12.aydan sonra kullanmaya basladık,şuan direksiyon olayını kendiside çözdüğü için kullanımı keyifli bi hal aldı ama ilk yürüme döneminde çok devrilmeye müsaitler çünkü sürekli dikilme çabasında minnaklar gözünü üzerinden bir an ayırmaya gelmiyor bir kedi görünce arabayla beraber kac kez havada kaptım bilmem:) bence en makulu su an için 2 numara yada ilk arabam tarzı bir ürün


duygucannn

 Yorumlardan da anlaşılacağı üzere çocuktan çocuktan değiştiği yine ispatlandı :) kimisi yüzüne bakmıyor, kimisi seviyor. Ama deneyimlerden faydalanmak her zaman güzel. 

    Salıncak kesin alacağım onu belirledim. Dışarı gezmesi için en üsttekini almak istiyorum ama yaza yakın alacağım herhalde. Bir de aktivite evi var seçenekler arasında. Şu sallanan muza da bir bakayım. herkese teşekkürlerr.
Cevaplamak için Üye ol