Astim,allerjik rinit,alerjik bronsitiyel,gogus hastaliklarinda anadolu yakasinda iyi bir hekim ariyorum.

kubra_maya soruyor: 5

Özel hastane devlet muayenehane de olur!cocugum kurtulsun nebulazoterden artikkkkk

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


oko

Elif Dağlının saskınbakkalda muayehanesi var


kubra_maya

Takip eden Dr.oydu,tesekkurler


bcos

Memorial Ataşehir'de Prof Dr Fazilet Karakoç var...


pelinau

Merhaba arkadaşım.

benim oğlum da bunlardan çok çekti. bir gece çok fena oldu, öksürmekten yanakları benek benek artık durduramıyor, kusmalar filan... o geceyi zor atlattık. sabahı nette geçirdim.
Biz Ankara'da BÜlent Şekerel -nette var- adlı doktoru okuduk ve gittik. Özel muayenesi var Çankaya tarafında.

Bizi çok güzel bilgilendirdi, çocukla çocuk oldu, oğlumla çok güzel diyalog kurdu. biz ağzımızı açmadan falcı gibi herşeyimizi biliyordu şikayetlerimizi filan  yani, aslen çocuk doktoru olduğu için artık çözmüş olayı. uzmanlığını da astım üstüne yapmış. ve bu iş üzerine prof olduğu için (amerikadan filan mezun) hastası da çok. her zaman telefon edebildik. oğlum çok şükür 1 yılda iyileşti. O da zaten diğer hastalıklarla tetikleniyordu. yani bu bir yılda 7-8 kez hasta oldu diyeyim. kreşe başlamıştı zırt pırt hasta olurdu. önceleri her defasında gittik sonra biz de bilgilenince  artık sadece kontrol oldu ve şimdi gitmiyoruz bile.

Ben kurtulmak isterim dersen şehri dışından gelen pek çok hastası var.

Bize adım adım liste verdi. Şu belirti olursa şunu yapın, şu olursa bunu verin. "bu çocuğu asla bir daha o ilk günkü gibi görmeyeceğim, artık doktoru siz olacaksınız "dedi. 

nette bakarsan kendi sitesi de var. 

Çocuğun çok küçük, atlatma şansı çok da yüksek. zaten çoğu çocuk 6 yaş civarında atlatıyormuş. ancak çocuğun yakında muhtemelen kreşe başlayacak ve hastalıklar ard rada gelecek. senin gibi biz de her defasında başka bir doktora gittik, düzen kuramıyorsun, takip yapılmıyor sadece günü kurtarıyorsun. üstelik o ventolinlerin, brocanly lerin de çocuğun seviyesine göre bir kullanım düzeni olmalı. biz listeye bakıp, ne kadar sıklıkta ne kullanacağımızı biliyorduk, öğretmişti. bir de doğru sandığımız yanlışlar var. onları öğrendik. örneğin öksüren çocuğu banyoya sokmaktan çekiniriz, üşütür diye. oysa sıcak çok buharlı bir banyo ne kadar rahatlatıyormuş. şimdi astımla alakalı olmayan öksürüklerde de uyguluyoruz yöntemlerini.

biz gebze'de oturuyorduk. bir çocuk doktoru dedi ki çocuğunuzu buralarda perişan etmeyin bu hava ona yaramıyor dedi ve biz bunun üzerine ankaraya taşındık. ablamı, kızkardeşimi, kaynımı, tüm kurulu düzenimizi bıraktık ve ankaraya geldik. çocuğum için yaparım herşeyi. 

bülent beyde kayıtlarımız var. akciğerle ilgili aletleri filan var. öyle üfleme oyunu diyerek filan çocuğu elimizden aldı, hiç korkutmadan muayenesini yaptı. bir defasında pazar gecesi muayenesini açtı, hiç gocunmadı. allah razı olsun valla verdiğim her kuruşa değdi. geçen yıl 200tl civarı idi özel muayenesi. şimdi bilmiyoruz. hakkında şikayet duymadım. ve muayenesi her zaman dolu olurdu. yani 18 yaş altı çok hastası var. 

okudum da çok çalakalem bir cevap oldu ama sanırım anlatabildim. minişe acil şifalar...


kubra_maya

Cok teşekkür ederim cok sikintidayim ağzına saglık farklı bir sehir olması zor olan Babasi o doktor bu doktor artık istemiyo yaparsam ben yaparım gizli giderim binerim uçağa yine giderim,Allah razı olsun detaylı yazmisin hiçde çala kalem degilCevaplamak için Üye ol