Ankara yenidoğan doktoru

AmtMrv soruyor: 3

Yenidoğan bebeğimizin takibi için Ankara'da doktor tavsiyelerinizi alabilir miyim? Teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


Mavipatik

Bebeğinizin bi hastalığı yoktur umarım rutin takip içindir. Ben yenimahalle özel ortadoğu hastanesinde doğurdum takibimizi de oradaki Dr semra kara yapmıştı memnun kalmıştık.


AmtMrv

Çok şükür bir hastalığımız yok. Ben aylık olarak genel kontrol yaptırmak istiyorum. Detaylı bir kontrol sonrası detaylı bilgi alabileceğim, büyüyüp gelişmesinde eksiklik veya fazlalık olacak herşeyi sorup tavsiyelerde bulunacak yönlendiecek takip edecek doktor arıyorum. Normal hastanede insanın başına bir iş gelene kadar he tamam oldu bitti herşey yolunda vs. Vs. Şeklinde geçiştiren doktor tavrından nefret ediyorum. Sağlık konusu malesef ki bizim ülkemizde zerre kadar önemsenmiyor heleki doktorlar tarafından hiç önemsenmiyor. Bebeği rutin kontrole götürüyorum tek tek söylemezsem bakmıyor baktığınında bir önemi yok çünkü üstün körü bakıyor. Bizim ülkemizde hastaneye düşmedikçe hiçbir doktor detaylı muayene edip kontrolü yapmıyor malesef ki. O olur bu olur şu olur falan filan diyen bir doktor kitlemiz var malesef yav olurda niye olur neden olur ne yaparsak olur ne yapmazsak olur herşey her çocukta olacak yada olmayacak diye birşey mi var. Ama maesefki bizim hastane doktorlarımız bu şekilde içler acısı durumdayız ve yine malesef ki bu insanlar muhtacız.


cerodero

Anlattığınız gibi özel bir ilgi ve detaylı bir takip istiyorsanız, Dr Alev Oğuz Kutlu’ yu öneririm. Gerçi randevu veremediklerini duymuştum yoğunluktan. Dilerseniz bir sekreteriyle görüşün. Cevaplamak için Üye ol