KRAFT TWIST TRAVEL SİSTEM

lalinmira soruyor: 10

MERHABA; BEN İNCELEDİĞİM TRAVEL SİTEMLERİNDEN HEM MODEL HEM DE FİYAT OLARAK ÇOK UYGUN BULDUM, EN BEĞENDİĞİM ÖZELLİĞİ İSE OTURAK KISMININ ÇIKIP YERİNE ANA KUCAĞININ TAKILABİLMESİ AYRICA ANA KUCAĞININ ARABADA DA KULLANILMASI VE YİNE OTURAK KISMININ TAMAMEN YATIP HATTA AÇILIP BEŞİK ŞEKLİNE GELMESİ. BÖYLELİKLE BU BEŞİK İLK1-2 AY ÇOK KULLANIŞLI OLACAK.


YALNIZ TEREDDÜTLERİM VAR ÇİN MALI, AYRICA OTURAK KISMINDAN ÇOCUK SONRASINDA KAYIYOR VE RAHATSIZ OLUYOR DİYE YORUMLAR GÖRDÜM.

KULLANANLAR  VAR MI? 
TAVSİYE EDERSENİZ NEDEN, TAVSİYE ETMEZSENİZ NEDEN? YAZARSANIZ ÇOK SEVİNECEĞİM..

BU OLMAZ İSE BEBE CONFORT LOLAA SEÇİMİM OLACAK..


Bu soruyu cevapla


11 Cevap


saie

bir cok arkadaşim memnun değil krafttan. ben kullanmadım ama ana kucağı takıp cıkarabileceğin ve cift yonlu bir puset tavsiye ederim. cok zor bir secim kesinlikle. umarım işinize en çok yarayan puseti secersiniz:))


ladyofwords

biz kullandık ve çok memmnun kaldık :))))))))) oğlum mayıs ayında doğdu. havalar  güzeldi.biz aylarca oturak kısmını portbebe haline getirerek içinde yatırdıkve boll bol gezdik. tatilde biz güneşlenirken, oğlumuz içinde uyudu güneşlendi. 2,5 aylıkken taşındık.ben odaları yerleştirirken arabasını beşik gibi kullanıp evin odalarında gezdirdim.güneşli ve rüzgarlı havalarda çift yönlü olduğu için, yönünü değiştirebildim.( bence bu özellik çok çok çok önemli.) taşınmadan önceki evimizde apartmanın asansörü bebek arabasıyla aşağıya inmek için müsaitti.ayrıca apartman kapısından rahatça bebek arabasıyla çıkabiliyorduk. şimdi apartman girişimiz asansöre ulaşana kadar basamaklarla dolu olduğu için yalnızken arabayı kullanamıyorum malesef. bu yüzden chicco'dan baston araba aldık :(((((((((((((((((
bence araba seçerçen arabanızın bagajının büyüklüğü, yaşadığınız ev, yaşayacağınız şehir, hatta bebeğinizin doğacağı aya göre karar vermelisiniz. (oğlum kışın doğsaydı,belkide o kadar dışarı çıkmayacaktık ve portbebe özelliğine o kadar ihtiyaç duymayacaktık.)


lalinmira

cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. 

kızım Ocakta doğacak, 

LADYOFWORDS senin dediğin gibi çok küçükken evde odadan odaya beşik gibi kullanıp belkide içinde uyuyabileceği bir puset istedim, onun dışında zaten eşimle birlikte gezmeyi severiz, biraz büyüyünce haftasonları Program yapabiliz, bu nedenle puseti çok kullanacağımı düşünüyorum.

zaten ana kucağı araba için çok kullanışlı hiç terddütüm yok, 

ancak
LADYOFWORDS VE AISHWARYA arabayı oturak olarak kullandığınızda,  bebekleriniz rahat edİYOR MU? bu benim için çok önemli, oturağa geçtiğinizde bilgi verirmisiniz lütfeen :) !ladyofwords

bizde daha oturur vaziyette kullanmadık.ama dışarda gezerken oturur vaziyette kullanan pekçok kişiyi gördüm.oldukça rahat görünüyorlardı bebekler :))


damla24

geçen sene bende bu zamanlar 26 haftalık hamileydim :))  kraft twist kullanıyoruz biz. bir çok özelliği bi arada bulundurduğu için memunum. çok sağlam bir araba. dışarıda rüzgarın esme yönüne göre, güneşe göre değiştirebiliyorum yönünü.  ben ilk zamanlar araba koltuğunu tekerleklere takarak kullandım. öylede çok kolay oluyor. ama port bebe daha rahat tabi. yalnız tek olumsuz yönü tekerlekleri ve oturma kısmı olmak üzere 2 parça olduğu için, bol merdivenli de bir evde oturuyorsanız tek başınıza bebekle dışarı çıkmak zor oluyor. birinin yardım etmesi gerekiyor. ayse_deniz

Oturur vaziyette kullanımı çok rahat. Bence en rahatı bu hatta. Yatar pozisyonuda çok güzel tatillerde oğlum içinde uyudu. Fakat biz ana kucağını hiç kullanamadık. Bebek içinden hep kaydı. Dolayısıyla araba koltugu olarakda kullanamadık çok kısa surede araba koltugu almak zorunda kaldık. Birde gerçekten ağır bir araba. Bebeğin rahatlığı derseniz bu arabayı alın, bizim rahatlığımız derseniz bu arabayı almayın. Çok pratik değil. Benim en çok hoşuma giden yönü sapını uzatabiliyorsunuz. Benim ve eşimin boyu uzun standart arabaları kullanırken ıkı buklum oluyorduk. Bu arabayı seçmemızdekı en buyuk etkenlerden biride budur :)


lalinmira

ben bir yerde oturaktan kayıyor bebek rahat değil diye okumuştum, ama iyice baktım inceledim.

en önemlisi tecrübe edenlere sormak :)


czh

bende 11 aydır kullanıyorum.kış bebeği olduğumuz için portbebe özelliğini çok kullanamadık.ama kullandığımız zamanlarda rahat ederdi oğlum.ana kucağı modu en iyisi, çok pratik.6dan sonra oturma pozisyonuna geçtik.birçok kişinin de belirttiği gibi çocuk emanet gibi duruyordu içinde.fakat biraz uğraşınca bunun sebebinin koltuğun altındaki ayarların iyi yapılmamış olması ve içindeki pedin portbebe kısmı için olduğunu öğrenip çıkartmamızla sorun çözüldü.gayet rahatız şuan.

eksi yönlerine gelecek olursak,inanılmaz ağır tek başıma asla taşıyamıyorum.(ana kucağı kullanımında bi ele ana kucağı diğerine tekerleri alarak halloluyordu) ve inanılmaz yer zaptediyor bagajda.tatile giderken mecbur hafif bi puset aldım mothercare den.yalnız başımaysam onu kullanıyorum.
şahsi kanaatime gelince,şimdiki aklım olsa almazdım.tam yatar ve yağmurluğu olan bir pusette aynı işi görüyor bana kalırsa.lalinmira

tüm yorumlara çok teşekkür ediyuorum ,sevgiler.


lalinmira

BAGAJ VE AĞIRLIK ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL ARTIK; BEBEĞİMİN KONFORUNU DÜŞÜNECEĞİM HERHALDE :))Cevaplamak için Üye ol