70 x140 karyola için uyku seti önerisi

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


zeyfe

ikizlerimin yatakları da 70X140. Uyku setlerini Bebetto marka almıştık tam uydu. Aslında uyku seti mantıklı değil çünkü yorganı kullanılmıyor uzun süre. Ben sadece beşik korumalıkları için aldım diyebilirim. Tek satılanlar setteki kadar kalın değil ve yüksekliği de az. Yorganını galiba 1 yaşından sonra kullanmaya başladık.  


ipekkusgoz

Bizimkide 70 X 140 ama özel bir çabam olmadı nevresim bulabilmek için.Funnababy almıştım kendim, 2-3 takım da hediye gelmişti.Ama uymama ya da büyük gelme olmamıştı.


nadia

ikea'da 70x160 var. bence olur.


ketrin

Funnababy.com sitesine gir ben oradan luna elegant i almıştım.70 x 140 benimkide.


pinsem

Ben de Chicco'dan almıştım.egis

Merhaba, bizim de yatağımız aynı ölçüde. Taç'ın uyku setinden almıştım. Ölçüsü tam uyuyor. Yorganı daha yeni kullanmaya başladık ama yatak kenarlıkları için almıştım ben de.  Taç'ın web sitesinden bakabilirsiniz güzel modelleri vardı. Tek çarşaf olarak da mothercare'den düz  renkli çarşaflardan almıştım.


nazveannesi

funnababy'de 80x140 çok rahat yatağınıza uyar çarşafı lastikli zaten, yorganınında iç yorgan olarak nevresimden çıkarılıp başka alternatiflerle kullanılır olması çok güzel.


eberguc

Mothercare de karyolalar 70x140 . oradan nevresm bulabilirsiniz. Bir de hatırladığım kadarı ile Özdilek2in 70x140 uygun nevresim takımları vardı. Çok da güzeldi :)ipekkusgoz

Haftaya çarşamba tchibo'nun yeni temasında çocuk nevresimleri de olacak.Dün gördüm.Ölçülerini bilmiyorum ama.

Ben karyolayı peluşlarla dolduracağım cümlenize takıldım. Peluş oyuncak mı demek istediniz. Aslında ne olduğunun önemi yok ,peluşların toz,akar ,kendi tüyleri gibi sebeplerle zararlı olduğunu biliyorum.Siz de bir araştırın isterseniz


ipekkusgoz

Kızınız minik kaldı diye oyuncakla mı dolduracaksınız yatağı:).Şaka bir yana bence bir daha düşünün yatağına peluş oyuncak koymayı.Yastık ben 1 yaşına kadar kullanmadım,yatağı alttan bir şeyle destekleyerek hafif yükselttik o kadar.

Tchibo'yu takip ediyorsanız bu gelecek haftanın kataloğuna göz atın isterseniz yarın ki alışveriş öncesi. Orada bir de yorgan ve nerdeyse yorganla aynı kalınlıkta incecik bir yastık var.Cevaplamak için Üye ol