Mama sandalyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?

pinsem soruyor: 2

Bebegim 4 aylık olmak üzere ve şimdiden araştırıp mama sandalyesini alayım istiyorum. Ancak nelere dikkat etmem gerekir onu bilmiyorum. Bu konuda deneyimlerinizi paylaşırsanız ve marka önerirseniz sevinirim. Mama sandalyesi ile ilgili son 1 yıl icinde yazılan diğer konulara da baktım Chicco'nun Poly mama sandalyesi genel olarak beğenilmiş. Bir de Chicco'nun Happy Snack Mama Sandalyesi varmış. Kullanan varsa görüşlerini paylaşmasını rica ederim. Benim gibi ilk anneliğini yaşayanlar icin mama sandalyesi alırken dikkat etmemizi tavsiye ettiginiz durumlar cok yararlı olacak. Şimdiden görüşlerini paylaşan herkese cok teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


22 Cevap


nisannn

sevgili pinsem, güle güle kullanın.

hayırlı olsun ne tatlı birşey o:) bebiş tabi ki:) 
sandalyelerimiz benziyor. ben de aynen yorumlarda yazdığım gibi bir model aldım. sadece yemek yerken değil, taa yemeği yapma aşamasında oturtuyoruz. mutfakta hazırlarken bizi izliyor onun üstünde, kendi de bişilerle oyalanıyor. masayz otururken de tekerleğinden çekiveriyoruz yanımıza, bizle masada oturuyor. çok pratik ya çok hoşuma gitti bu modeller.


pinsem

nisannn sizinki de hayirli olsun. Sanırım sizin sandalyenin aynısını e-bebekte gormuştum, hatta Chicco Poly ile aynı demişti çalışan. Biz de almayı düşündük bu modeli ama sadece teşhir ürünü kalınca vazgeçtik.

Bu arada maşallah Lina da pembe güzelmiş, yanaklar da tam ısırmalık :)
Cevaplamak için Üye ol