ihlas aura cleanmax temizlik robotu almak istiyorum!

aysel_asmin_arin soruyor: 6

merhabalar,ibebeğimi alerjik hastalıklardan korumak için,ihlasın temizlik robotundan almak istiyorum,geçmişte kullanan,hala kullanmış olan üyelerden verimliliği konusunda bilgi almak isterim. bir de fiyatı konusunda sıkıntım var.her yerde farklı bir fiyattı var.ihlas bayisi 1800 tl dedi,internette aynı ürünü 1350 tl ye gördüm. yardımcı olursanız çok sevinirim

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


sevfurkereym

ben 1 senedir kullanıyorum.geçen sene 1800 tlye almıştım.bence süper bişey.öyle rahat süpürüyorumki benim belimde kayma var yormuyo beni.satın aldığıomızda heray gelip bakımını yaptılar bildilendirdiler.ilk geldiklerinde asla almam çok pahalı demiştim büyük konuşmuşum.heleki yatakları süpürdükten sonra.su haznesi simsiyah olmuştu.5 yıllık yatağım bide daha.hele halılar ben süpürüyorum die tozu biyerden alıp biyere bırakıyormuş eski süpürge.ucundaki fırça döne döne halıyı nasıl kabartıyor halı tüylerinin dipleri hep tertemiz yerleri bazen silmiyorum bile.üstelik su haznesine kullandığınız parfümü yada oda spreyi sıkabiliyorsunuz.parfüm içindeki kimyasal maddeleri ayrıştırp çok hoş bi koku bırakıyor evde.nefes alırken bile süpürgeden sonra evdeki ferahlığı temizliği hissedebilirsiniz.mobilyalar çok sık tozlanmıyo artık.ama alacaksanızda bayisinden alın derim çünkü bi,lgilendirmek açısından.ben kesinlikle tavsiye ederim çok memnunum..


polen

4 senedir kullanıyorum.kedimiz olduğu için almıştık.güzel temizliyor.ama halı yıkama seti gereksiz geldi bana,onunla halı yıkamak için sarfedilen efor çok fazla.
evin tozu pisliği suya giriyor,döküyorsun,heryer pırıl pırıl.


czh

bende senelerdir kullanıyorum.şöyle söyliyim;1 haftada anca tozlanıyor ev.özellikle bebeğin odasında süpürge girişini çıkarıp havayı temizliyorum çıkan toza hayret edersiniz.düzenli süpürürseniz halıdan çıkan o siyah renk de kayboluyor.


CokBilmis

Ben de kullanıyorum. Kedimin tüylerini ancak halı dövme makinesi çıkarabiliyor halıdan. Bana da çok pahalı gelmişti, hala da öyle düşünüyorum. Zamanında araştırmamıştım (lohusaydım, ameliyatlıydım, üşenmiştim çok), belki de halı dövme makinesi olan ve hepa filtreli başka süpürgeler de vrdır bilemiyorum.

Ama memnunum genel olarak. 3 senedir kullanıyorum ama halı yıkama aparatını sadece 1 kere çalıştırdım. Çok yorucu, gereksiz bir aletmiş.

Ben de fıtık ameliyatlıyım. Bazen halı dövme aleti ile tüm odaları süpürüyorum. Çünkü o başlığın içinde küçük bir motor varmış. Başlık kendi kendine gidiyor, bele yük binmiyor. Hatta en son çıkan Rainbow modelinde, halı dövme başlığını küçülterek tüm evi süpüreceğin genel bir başlık yapmışlar. Sanırım herkes benim gibi halı dövme başlığı ile etrafı süpürünce, onlar da akıl etmiş bu yeniliği.

Yalnız tanıdık birinden almanızı tavsiye ederim. Çünkü çakma İhlas servisleri çıktı. Evinize geliyorlar, hatta bir gün önceden arayıp randevu alıyorlar. SOnra parça değiştirdik diye paranızı alıp gidiyorlar. Hem makinenizin orijinal parçasını almış oluyorlar hem de durup dururken sizden para alıyorlar. Evinize gelen servisin yetkili servis olduğunu teyit etmeniz gerekiyor.


mah_buke

annem senelerdir kullanıyor. ben de evlendiğimde nasıl başka bir süpürge almışım hala şaşıyorum kendime.  


hamile olduğumu öğrendiğimde bütçeyi kastık, aldık. çok memnunum hatta vazgeçilmezim diyebilirim :) 

gerçekten de bir süpürgeyle ev pırıl pırıl oluyor. aynı yerden on kere geçmene gerek kalmıyor.

bence çocuğu için herşeyin 'sağlıklısını' düşünen annelerin listesine eklemesi gereken bir ürün, tavsiye ederim..


nevacik

Selamlar herkese,


Makina çok iyi temizliyordur vs. kullanmadığımız için bilemiyorum. Ama lütfen doktorunuz özellikle önermediyse ve astım vs gibi problemler yaşamıyorsanız, "astım ve alerji olmasını önleme" amaçlı böylesine çılgın temizlik aletleri almayın. Pazarlamacıların bu söylemlerine kanmayın . Tam tersine bebeğiniz alerjenler ile ne kadar erken tanışırsa genetik bir alerjiniz yoksa çocuğunuz için daha iyi olacaktır. Alerji ile ilgili uluslar arası araştırmaları gözden geçirin. Gelişmiş ve yüksek ortalama hijyenik ortamları sağlayabilen ülkelerde çocuklar ne yazık ki alerjiden kırılıyor. Bu evinizi temizlemeyin anlamına gelmiyor. Sadece alerjenden arınmış ev beklediğiniz sonucun tam tersini verebilir, dikkat edin. Böyle ürünleri alırken "alerji" kartını oynamalarına müsade etmeyin.Cevaplamak için Üye ol