kitap

hande soruyor: 4

Çocuklar için mitoloji kitapları var mı? yani onların her biri çok hoş hikayeler ama oturup çocuğa ilyada okuyamam. Çocuklar için basitleştirilmişlerini arıyorum.

Ya da çocuklarınıza hangi masalları okuyorsunuz uyku öncesi ve hangilerini en çok seviyorsunuz? yeni kitap alma zamanımız geldi.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


BlogcuAnne

"Mitoloji kitapları var mı?" sorusunun cevabını ben de merakla bekliyorum.

Bizim kitaplığımızda birkaç tane masal kitabımız var. Kimi İngilizce, kimi Türkçe. Hemen hepsinde de klasik çocuk masalları var (cırcır böceği ile karınca gibi). Ancak bunlar biraz uzun geliyor henüz, her ne kadar resimli olsa da sayfadaki yazılar çok uzun olunca ben yazıyı okurken o resmi incelemeyi çoktan bitirmiş olduğu için sıkılabiliyor.

Ben şu etapta kısa hikaye kitapları okumayı tercih ediyorum. Az önce hediye gelen ve çok beğendiğimiz iki kitapla ilgili bir yazı yazmıştım: http://blogcuanne.com/2009/12/28/iki-yeni-kitap-ama-bonbon-ve-kutuphanedeki-aslan/ ; Belki senin de (Can'ın da) ilgini çeker...


hande

özellikle kütüphanedeki aslana bayıldım:) teşekkürler


sevimlioyuncaklar

çocukların ismine ve resmine özel hazırlanan kitaplar var onlarda çok hoş oluyorlar. Hemde çocukların yıllarca hatıra olarak saklayabilecekleri bir hediye olur.
İşte örnek bir site: isme özel kitaplar


hande

bende birtane buldum,

www.masalkahramanim.comCevaplamak için Üye ol