ıstanbul'da çocuklar için yaratıcı drama kursu önerisi var mı?

yeldai2r soruyor: 9

Merhaba

Kızım 5 yaşında. Bu yaş grubu için uygun,mümkünse avrupa yakası, beşiktaş şişli civarında bir yaratıcı drama kursu arıyoruz. Ama derseniz anadolu yakasında harika bir yer var, ona da bakariz..Yardımcı olabilecek olan var mıdır? Sevgiler :)

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


Ebru_A

Cevhir avm içerisinde tuluat tiyatrosunun drama kursu'na gitmiştik. Bir de Profilo'da Nedim Saban yönetimindeki daramaya gittik. İkisinden de memnun kaldık.


Ebru_A

Bir de uzaklık yüzünden gidemediklerimiz var, İstanbul drama (Ayla Algan yönetiminde):


ipekkusgoz

Ebru_a'nın dediği 2 dramaya da katıldık.Drama arkadaşıyız zaten:). Tuluat dediğini bilmiyorum Ebru'cum temaşa değil miydi Burcu Hanımki.

Eski Hot pot Cafe yeni Green light Cafe'de de drama kursları olabiliyor .

Ama yakın olsaydık tercih edeceğiz drama kursu SizDrama olurdu sanırım.


Ebru_A

Temaşa olacak doğru tuluat kalmış aklımda teşekkürler ipekkusgoz :)

Hot pot cafe deki dramaya da katıldık, ama Defne diğerlerinden daha çok keyif aldığı için onu yazmak istemedim. İkisinin arasındaki  belki de tek fark diğerlerinde dersin gerçek bir tiyatro sahnesinde gerçekleşmesi, ortamın çocuklar üzerindeki etkisi çok farklı oluyor.ipekkusgoz

Kesinlikle haklısın Ebrucum.Diğerleri daha sanatsaldı. Biz hotpot'da dramaya katılmadık ama mekan olarak sevmişimdir orayı:).


yeldai2r

Çok teşekkür ederim de,toparlayacak olursak hangisini öncelikle tavsiye edersiniz? Bizim çocuk psikologumuz özellikle tavsiye etti bu arada. Biraz çekingen bir yapısı olduğu için. O yüzden de biraz özenli bir yer arayışım var tabi :-) dediklerinize de ayrıca bakacağım..


ipekkusgoz

Cevahir-Temaşa

Profilo-Nedim Saban


yeldai2r

Supersiniz,sevgiler :-)


ipekkusgoz

estağfurullah:). İnşallah gönlünüze göre bir yer bulursunuz


Cevaplamak için Üye ol