b-fit'e giden var mı

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


MCA

28 kilo süper valla:) diyetisyene mi gittiniz?


DoRuK_DiLeK

ben gidiyorum. pek memnun değilim. 1. yarım saatlik bir çalışmadan bahsediyorlar. bir alete çıkıyorsunuz zille birlikte inip yerde gösterilen hareketi yapıyorsunuz. zil çalınca diğer alete geçiyorsunuz. 3 tur bu şekilde devam ediyor. çok takip ettim asla 30 dk sürmüyor. bende 6,30 da başlamışsam 7 olmadan durmuyorum. sonra 10 dk bir soğuma çalışması var duvara resim koymuşlar bakıp soğuyorsunuz. zaten görünce soğudum yapmama gerek kalmadı. ilk haft iyiydi çok hevesliydim. her nekadar ortamı beğenmesemde çok hoşuma gitti azda bi incelme hissettim. neticede evde beni yarım saat hareketlendirecek bi aktivitede bulunamıyorum. geçen hafta hastayım die gitmedim. bu hafta da bakıyorum işe yaramıyor gibi geliyo gitmek içimden gelmedi 2 gün gittim sadece böyle yani. beklenti fazla olmazsa idare eder.


MCA

ben 4 kilo ile kalsam sevineceğim inanın :) ben 19 aldım doğumla bi kısmını verdim ama emzi,rme süresince o kadar yedim ki doğum kiloma yaklaştım. sezeryan olduğum için ağır spor yapamadım 6.ayı bekle dedi dr. şimdi sütüm azalmadan kilo vermenin peşindeyim o yüzden diyetisyene gitmek istiyorum.


MCA

beni güldürdünüz vallahi :) aynı fikirdeyim sizinle bide ünlülerin süt diye kasmadıklarını düşünüyorum ben o yüzden iniveriyorlar doğum incesi kilolarına. evet diyetisyen çok para fakat beni bu bunalımdan çıkaracaksa ne ala. nil şahin gürhan ile ilgili olumlu yorumlar okudum araştırıyorum.


heroina

ben 1 senedir gidiyorum b fite ve gercekten memnunum. evet kısa süreli ama platformdaki hareketleri nasıl yaptırdıkları ve sizin ne kadar düzenli gittiğiniz önemli ben haftada 6 gün gittim. be 9 ay sonunda 200cm inceldi 22 kilo verdim. tabi 2 ay dukan diyeti yaptım ama bu kadar kilo vermeme ragmen hiç sarkmadım. kesinlikle öneririm. 1 ay gidip denemekten hiçbir şey cıkmaz. 2cm gitse bile sizin karınızdır. ama düzenli devam edince kesinlikle incelirsiniz.



versus

ben de bir deneme seansına katılmıştım ama yarım saat sonra hiç yorulmadığımı farkettim, bünye meselesi tabi. 20 dakikalık bir pilates videosundan sonra ise ağrı içinde kalıyor vücudum. bence mutlaka bir deneyin, siz de herhangi bir yorulma belirtisi hissetmezseniz tavsiyem evde yapacağınız 20 dakikalık pilates ile fırsat bulduğunuzda çıkacağını yürüyüşlerdir.


eloskovecanuk

ben de gidiyorum...bebek olduğu için tabi düzenli gidemiyorum ve pek boğazımı da tutmamama rağmen çok memnun kaldım.Zaten çok fazla kilom yoktu ama sıkılaştım ve kilo verdim. Şimdi doğumdan önceki pantolonlarım bile neredeyse bol geliyor.
 
Yarım saatte yorulma meselesi de ordaki eğitmenin problemi...Her 10 dk. da bir nabız alıyorsunuz ve eğer nabzınız düşükse eğitmen bir sonraki turda sizi biraz daha zorluyor ki nabzınız yükselsin...Ortam olayını da ben şöyle çözdüm, çok fazla yüzgöz olmuyorum...Zaten belli tipler oluyor, onlarla meraba meraba okadar:)


_serap_

ben de bfıt e gidiyorum.kol bacak zayıflıyor da göbek için ekstra bölgesel çalışmak gerektiğine inanıyorum.mekik..

ben emziriyorum.diyet yapmıyorum.ama yediklerime dikkat ediyorum.

bu şekilde fayda gördüm.en azından evime çok yakın ve kısa sürüyor.bebişli biri olarak o açıdan süper oluyor.



_serap_

bu arada hamilelik öncesi kiloma ulaşınca sıkılaşmak için bir müddet de pilatese gitmeyi düşünüyorum.neticede baskul bazen mutlu etse de aynadaki görüntü mutlu etmeyebilir.benim derdim göbeğimle.


hashatun

bende gittim b-fite 3 aylık kayıt yaptırmıştım fakat sadece 2 ay devam edebildim bebeğime bakacak kimse olmadığından ara vermek zorunda kaldım.

2 ay içinde 65 cm inceldim ve 4 kilo verdim. sıkılaştığı farkediyorsun zaten 4 kilo 6 7 kilo vermiş gibi gösteriyordu. işe yaradığına eminim ama diyetle destek olmak gerekiyor. spor yapıyorum nede olsa diye yeme olayını abartmamak lazım. 30 dakika sürüyor ama çok seri hareket ediyorsun dolayısıyla terleme olayı yürüyüşe göre daha fazla oluyor. hepinize tavsiye ederim ama düzenli gitmek şartıyla:)  


Cevaplamak için Üye ol