Kartal kriter anaokulu bilen var mi

sibel_baygur soruyor: 2

Kartal kriter anaokulu bilen var mi egitim.konsunda sayfasindan baktim arastirdim ama benim bu okulla ilgili.farkli kisilerdende yorum almak.istiyorum 

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


ankarali34

Merhaba ben kriter anaokulunun hemen yanında oturuyorum. oğlumu 2015 kasımda oraya vermek için gitmiştim (anadolu yakasına yeni taşındığımız için) ama koridorları o kadar dar, o kadar sıkıcı geldi ki vermedim. sahibi de çok samimi gelmemişti bana. tabi bu benim görüşüm. bu hafta sonu tanıştığım bir bayan oranın iyi olduğunu belirtti mesela, eğitimi iyi falan dedi. çocuğunu gönderen bir arkadaşım da sınıfların kalabalık olduğunu, küçük olan bahçesine iki sınıf birden çıktıklarını ve hareket alanı kalmadığını söylemişti. yazma şeklimden de anlayacağınız üzere bunlar sadece duyum :)) umarım orada çocuğu olan birisi cevap yazar size de kafanızdaki sorular gider. 

bu arada fidem anaokulunun iyi olduğunu duydum ama ne gittim ne görüştüm. bi bakabilirsiniz.

benim de bebeğim var mayısta kreşe başlayacak, anaokulları almadığı için pek araştırma gereğim olmadı. ben avicenna umut hastanesine bağlı olan minik umutlar gündüz bakımevine vereceğim. çünkü çevrede başka 1 yaş kreş yok. orası da küçük bir yer ama aklınızda bulunsun, ben öğretmenlerini çalışanlarını beğendim, malum ilk izlenim önemli, güleryüzlü ve sıcakkanlıydılar.

herşey gönlünüzce olsun.


OkyanusSancaktepe

Merhaba,

Sancaktepe-Okyanus Kolejinden Nedime AKSEL Kurumsal Tanıtım ve Satış Müdürüyüm.Okulumuza okul öncesi kadememize  36 ayını doldurmuş çocukların kayıtlarını alıyoruz. Müsait olduğunuzda size okulumu tanıtmak ve eğitimimiz hk.bilgi vermek isterim.0530 1496831 kurumsal iletişim numaramdan arayabilirsiniz.

Saygılarımla,Cevaplamak için Üye ol