2 yaş ist avrupa yakası mekan önerisi olan varmı???

mert_mert soruyor: 4

22 aylık oğlum var fakat onu gezmeye nereye götürsem bilemiyorum.mesela ikeanın oyun alanına sokmaya çalıştım 2.5 yaş diye yalan söleyip ama almadılar içeri :(( 3 ile 6 yaş oluyormuş.avm lerde oluyor bazen kolejlerin oyun alanları onlarda almıyor garibimi içeri.bizler nere götürcez nerde oynatıcağızki avmlerde oyuncakçılar ikea bayrampaşa forumdaki mağazalar filan öle gezdiriyom ama hep aynı şeyler..istanbul avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz çoçuğumu götürebileceğim yerler biliyormusunuz....

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


pinarsultan

Cevapları bende merakla bekliyorum.


jildando

Akmerkezin üst katında joker in oyun alanı var, sıklıkla oraya gidiyoruz biz, hem çok doluda olmuyor. Top havuzu falan yok ama araba vs. gibi çalışan aletler var, ayrıca top attığınız çeşitli oyuncaklar var onlarla oynuyoruz genelde.
Bir de ben götürmedim ama İstinye Park ın içinde Joyfull house un bir yeri var, Fun Time dı sanırsam, oyun alanının içinde ayrı bir bölüm, onlarda 2 yaş civarını alıyorlar bildiğim kadarı ile.


ZeynepYenice

etilerde mohini çocuk avm var. bir kez gitmiştik çok eğenmişti kızım orda..


mert_mert

aslında bizlerde nerelere götürdüğümüzü yazarsak daha faydalı olur...

_bayrampaşa forum alt kat ve ikea 
_marmara forum üst katındaki oyun yerleri (ama orda jetonlu arabalar filan var ve çokda iyi vakit geçmiyor çünkü jetonu attırıp kalkıyor makina boşuna çalışıyor ve bir süre sonra mızmızlanıyor sarmıyor bu tarz yerler)
_real market oyuncak yerleri ( eşimle dönüşümlü ilgileniyoruz hem alışveriş hem oğlum vakit geçiriyor)
 
he birde bakırköy carusel gidiyoz nadiren ama orda pek bişi yok atlı karınca toys shop ama ordada pek oynatmıyorlar çalışanlar..

 sizler nerelere götürüyorsunuz mesela..Cevaplamak için Üye ol