Epidural yeri sızlar mı?

sadeceanne soruyor: 4

Arkadaşlar, dünden beri, epidural yeri olduğunu varsaydığım bir yerde sızı/ağrı var. 11 ay oluyor ama olabilir mi sizce? Bir de tam omurilikten mi girmişlerdi? Biraz solunda gibi çünkü...  Birden panik oldum :(

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Marlasinger

Ben 2 doğumumu da epiduralle yaptım ve çok çok memnunum.Bence epiduralden değildir belki ters bir hareket yapmışsındır ondan ağrıyordur;)


ozgemm

Vallahi benim 8 ay oldu ama hala belim ağrıyor yani epiduralin etkisi var tabi. fakat sızlama şeklinde değil, sadece geriye doğru gerindiğimde ağrıyor. Ayrıca evet tam omurilikten giriyorlar.Eğer farklı bir ağrıysa dikkat et istersen.


sadeceanne

Arkadaşlar sağolun, ağrı bugün hafifledi bayağı, lokal bir durumdu herhalde teşekkürler:)


Neslihan

Biraz geç olacak ama aynı şikayetle doğumumu yapan doktoruma mail atmıştım. O da normal olmadığını, bir ortopediste görünmem gerektiğini söylemişti. Ben de doktoruma güvenerek prof. bir ortopediste gittim. Sağolsun sigortalı olduğum ve özel hastane olduğu için her türlü röntgen, tomografi olayını uygulamıştı. Birşeycikte çıkmamıştı. Bi günüm boşa gitmiş, gereksiz yere tomografiye girmiştim. Ne zaman geçti hatırlamıyorum ama artık bir ağrı duymuyorum.
Geçmiş olsun :)Cevaplamak için Üye ol