10 aylik bebek

zamazingo88 soruyor: 5

10 aylik bebegim var, dis cikariyor cok huzursuz. Nasil oyalayabilirim, ilgisini cekecek ne tarz oyuncaklar alabilirim fikir verir misiniz. Calisiyorum ve uykulari da bozuldu cok yoruluyorum. Fikir verirseniz sevinirim. 

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


seyircikoltugu

Merhaba, benim oğlum da 11 aylık 8. dişi çıkaracak ve huzursuzluğu var. Önüne gelen her şeyi ısırıyor. Onu rahatlatmak için ısırınca rahatlayacak şeyler verin. Diş kaşıyıcıları hiç sevmedi. Mutfak malzemelerini veriyorum mesela silikon fırın tutacağı, silikon sarımsak ezici, fırça... Hem renkli oldukları için ilgi çekiyor hem de kopma kırılma olmadığı için daha fazla dişliyor.  


zamazingo88

Dis kasiyicilar bizim de isimize yaramadi silikonlu esyalar iyi fikir denicem, tesekkurler


zamazingo88

Bu arada seyirci koltugu daha once uyku egitimi konusunda konusmustuk, hala kendi uyuyabiliyor mu bebeginiz? Bizim hem disler hem tutunup ayaga kalkmalar sonucu kismen bozuldu duzenimiz. Sarilarak uyutup son asamada yatagina birakabiliyorum ancak


seyircikoltugu

Evet hala uyku düzeni bozulmadı. Ayağa kalkıyor, sıralanıyor, diş çıkarıyor ve bunlar sıkıntı yaratıyor ama eğitimi hiç bozmadım. Bu nedenle o da alternatif yolu hiç aramadı.


zamazingo88

Peki tesekkur ederim kolay gelsinCevaplamak için Üye ol