dogum ıcın hastane

nerissa soruyor: 6

arkadaslar maltepe unuverstesı hastanesınde epıdural sezaryan olan varmı yada onerebılecegınız baska hastane sımdıden tesekkurler..

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


Tunam10

ben özel göztepe hst doğum yapmayı düşünüyorum. daha önce birçok arkadaşım orda doğum yaptı. hepsi gayet memnun kaldı. eski ve köklü bir hastane. oldukça temiz ve çalışanlar çok ilgili.


nerissa

sanırım sızınle aynı zamanda dogum yapacagız  bende bugun ıtıbarıyle 36.haftama gırdım tabı sezaryan olacagı ıcın on gun erken alınmasını onerıyorlar genelde. Umarım sorunsuz bır dogum yasarız Allah yardımcımız olsun bu hastaneyede bakıcam tesekkur ederım.


Tunam10

aminnnnn:) bende perşembe 36. haftaya gireceğim. aramızda 2 gün var o zaman:))ben o hastanede  gülşen barçinliye gidiyorum. memnunum. bir de fatih esen var. ondan da çok memnun olanı duydum.


didemnurcan

Benim doğum doktorum Fatih Esen amma epidurali onermemişti bana... Siz bilirsiniz tabiii... Eş,im de beyin cerrahı, ikisinin yönlendirmesi ile genel anestezi oldum... Epiduralde anestezi uzmanı çok önemli.. Genel anesteziden daha hassas...


Tunam10

didemnurcan senin doktorunun Fatih Esen olduğunu bilmiyordum. bende epidurali sormayı düşünüyordum. iyi oldu söylediğin.


didemnurcan

tunam selam doktoruna guveniosan onun tavsiyelerine kulak ver. Benim icin geneli uygun gorduler. Epidural ben de istedim ama dedigim gibi esim ve fatih bey istemedi.Cevaplamak için Üye ol