Bağışıklık güçlendirici şurup

ozlemkaan soruyor: 7

Merhaba 2,5 yaşında bir oğlum var 3 ay önce kreşe başladı.Geçen kış süekli hastalıkla geçirdik ve bu sezonuda yine hastalıkla açtık.Oğlumun beslenmesi kilosu herşeyi iyi gelişimi sağlıklı çok şükür ama çok sık hasta oluyor.Bana kreşten "Vita Glucan" diye bağışıklık sistemini güçlendirici bir şurup önerdiler.Bu şurubu kullanan yada bu şurupla ilgili bir bilgisi olan varmı acaba paylaşırsanız çok sevinirim.

 

 

 

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


olivia

.


ipekkusgoz

Pınar Hanım'ınki ekşi karaduttan bir pekmez. Kendisi bunun özel bir ürün olduğunu söylemişti.Kendilerinden başka bir de Şebinkarahisarda yapılıyormuş. Dün de bir programda ekşi karadut'un farklı ve çok sağlıklı bir meyve olduğunu duydum.Aldığım şişe bitince sanırım yine Pınar Hanım'dan alacağım.


MCA

ipekkusgoz, hergün mü veriyorsunuz pekmezi peki?


ozdenin_oykusu

pekmez olayına ben de sıcak bakıyorum.Pınar Hanım dan rica edeyim olmazsa.tam da şu sıralar ben de doktoruma bu soruyu sormayı düşünüyorum.iyi denk geldi.yarın arayıp sorucam bakalım ne diyecek? gerçi cevabını tahmin edebiliyorum ama şansımı deneyeyim.birşey önermez doğallık der hep. :))


ipekkusgoz

balla dönüşümlü vermeye çalışıyorum mca.Özel bir sebebi yok ama böyle yapmamın,ikisinden de faydalansın diye.


ozlemkaan

Bahsettiğim şurubu bugün aldım ve kullanmaya başladık 1-2 hafta sonrada pekmeze başlıycaz umarım hastalıksız bir kış atlatırız en azından az hastalıklı:))

 


ipekkusgoz

nasıl gidiyor ozlemkaan?. Hem şurup hem pekmez için soruyorum,merak ettim de:)
Cevaplamak için Üye ol