Pedagog arıyorum

SFElif soruyor: 9

Kızım neredeyse 9 aylık oldu ve hala geceleri 1,5 saate bir uyanıyor.Aynı zamanda katı gıda serüvenimiz hala devam etmekte.Sadece oyunla yemek yiyor ve anneannesinden başka kimse yediremiyor.
Acil pedagog bulmam lazım. -Tavsiyeleriniz var ise çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


basakboran

nerde yasıyorsunuz istanbulsa tanıdığım pedagog var


SFElif

evet İstanbul'da yaşıyorum. Siz gittiniz mi?
Şimdiden çok teşekkürler.


basakboran

ben gitmedim iyi bir yer olduğunu duydum ada eğitim danışmanlık doktor ayça atasoy anadolu yakasında


SFElif

çok teşekkürler ilginiz için.SFElif

Ada eğitime giden tanıdığınızdan biraz bahseder misiniz rica etsem? Niçin gitmişti acaba...benim yaşadığım sebeplerden dolayı mı?


basakboran

ben kızımı götürecektim konusmasında problem vardı yani cümlenin  ilk kelimesini kekeliyordu o zaman arastırmıştım ama kendiliğinen düzeldi ve gitmeme gerek kalamdı


SFElif

düzelmesine çok sevindim. ;) darısı benim problemimin çözümlenmesine! inşallah benimkide sizin ki gibi gitmeden sona erer.


batucum

merhaba kızınız çok küçük. benim oğlum 6,5 ayda katı her tür gıdayı kesti ve 10,5 aya kadar hiçbir yöntemle ağzını açtıramadık. sadece biberon maması aldı. şimdi 13 aylık zorla bakıcısı yedirebiliyor. çok zorla oyunla dolaşarak ve gırtlağını sıkarak ağzına sokmayı başarabilirsek yutarsa yiyecek demektir tükürürse asla yemeyecek. ben de pedagog düşündüm ama bir arkadaşım azı dişleri çıktıktan ve 18 aya geldikten sonra anlamlı olduğunu söyledi. ben de belki yemeklerin tadını alır ve isteyerek yer diye hevesle 18-24 ay arasını bekliyorum. avrupa yakasında prof mücahit öztürk ü önerdiler. 400 lira ama. anadolu yakasında dr göver kazancıoğluna arkadaşım kızını senelerce götürdü tavsiye ile. onu şiddetle öneriyor


SFElif

cevabınız için çok teşekkür ederim.pedagog önerinizi dikkate alıp görüşme yapıcam.sizede kolay gelsin inşallah 18 ay olmadan güzel güzel yemeğini yer batucuk. ;o)


Cevaplamak için Üye ol