Nerde doğursam?

prophetic soruyor: 5

Herkese selamlar bayanlar. Gerçekten zor durumdayım ve belki kafa karışıklığımı gidermemde yardımcı olursunuz diye umuyorum.

36. haftamın içindeyim yani doğumum çok yakın. Hamileliğimin başından beri Fulya Dora Hospital'a devam ediyordum. Hastaneden ve doktorumdan memnundum. Ama ne yazık ki doktorum hastane değiştirmeye karar verdi :( Önce doktor çok da önemli değil hastane daha önemli gibi düşünüp Dora Hospital'a devam etmeye karar verdim. Rutin kontrol günümde kalktım gittim hastaneye ama o da ne? Karşımda inanılmaz sinir bozucu bir kadın vardı. Yeni doktor hem bir bayan, hem de hamile psikolojisiyle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir insandı. Bana 32. haftama kadar asla duymadığım bebekle ve benle ilgili problemleri sarılayıp bir sürü ilaç verdi. Hastaneden çıktığımda hüngür hüngür ağlıyordum tahmin edersiniz ki...

Kendi doktorum henüz yeni hastanesinde işe başlamadığı için Bahçelievler Medical Park Hastanesine koştum hemen. Ordaki doktor çok iyi ve ilgiliydi. Hastaneyi de genel olarak beğendim. Ama kendi doktorumla devam etmenin daha doğru olacağına karar verdim.

Daha sonra doktorumun gittiği hastane kesinleşti: Hizmet Hastanesi. Bir defa gitmeme rağmen hastaneyi kesinlikle beğenmedim, çok eski yıkık dökük göründü gözüme.

Kısacası şu an napcağımı şaşırmış vaziyetteyim: Kendi doktoruma emanet ama beğenmediğim bir hastanede mi, yoksa bir sefer görmeme rağmen hem doktorunu hem hastanesini beğendiğim bir hastanede mi doğum yapmalıyım? Hizmet ya da Medical Park Hastanelerinde doğum yapan var mı? Yardımcı olur musunuz?

Bu soruyu cevapla


55 Cevap


denizkara

bu arada o hastenede 2 kadın doğum uzmanı var.sait bey ve meltem hanım ikisininde hakkında iyi şeyler duydum.sizin doktorunuzda oraya geçmiş kim?


prophetic

Hastaneyi gezdim evet, benim beklentılerımın cok cok cok altındaydı, senınkılerı karsılar belkı bılmıyorum. Kımse gezdırmıo kendın gıdıp bakıosun ordan oraya. Benım doktorum yanı ex doktorum hakan beydı, cok ıyı doktordur tavsıye edebılırım cıdden, saıt beyı ben de duydum ıyı doktormus ama meltem hanımı bılmıyorum.


denizkara

teşekkür ederim sağol.bu arada medicalin fiyatları nasıl?


prophetic

arada 100-200 tl arası oynuo, ayrıca zorunlu sezeryan normal sezeryandan daha ucuz, onu tam sormadım cunku normal ıstıyorum.. yenı dogan yogun bakımı da bedava


prophetic

Valla Burcucum bu hastane olayı çoooooooook zor birşeymiş, benım gıbı kafası çorba olmuş da çok insan varmış onu farkettim. Cumartesi yeni hastaneme yeni doktoruma gidicem, umarım herşey yolunda gidecek ve 2 hafta ıcınde dogurmak ıstıyorum mumkunse :))
Cevaplamak için Üye ol