kolik cd'si

betulcakir soruyor: 10

kolik cd'si işe yarıyor mu?
deneyen var mı?

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


perihan

Sakinleştiriyor sanki, yaklaşık bir aydır çalıyorum oğluma, ağlamaları kısaldı gibi.


oyabes

bence kesinlikle mucize. bizim artık gaz sancımız kalmadı cok şükür ama ben hala onunla uyutuyorum kızımı. bence her eve lazım.


HAWOR

KESİNLİKLEEEE....hatta bebeği uyutmak isterken çooookkkk daha büyük yaş gruplarındaki yeğenlerimi bile uyutmuşluğu vardır bu şarkıların :)) uyutmanın dışında sakinleştiriyorda...cep telefonumuza yükledik kolik hallerimiz geçmiş olsada hala dinliyoruz...şartlı refleks oluştu galiba...


ozdenin_oykusu

kısa bir süre denedik.sakinleştirdi ama uyutnmadı malesef :(.eğer cd almadıysan benim bilgisayarımda kolik cd sindekli müzikler kayıtlı.çarşambaya kadar annemdeyim.dilersen eve geçince sana mail atarım.


ASeLiN

kesinlikle işe yarıyor.. şiddetle tavsiye ederim :) 5. şarkıya gelmeden kızım uykuya dalıyor.. müthiş bir şey.. mutlaka dinletin...

kolaylıklar dilerimselencem

İlk 3 ay onunla yaşadık, tavsiye ederim. Ama her bebek farklı, denemek gerek. Süpürge, fön, aspiratör, süt pompası seslerini de deneyin. Bizim işimize yaramadı ama tavsiye ediliyor. Gene de çok şey beklemeyin, sistem oturana kadar ağlamalar devam ediyor. 3-3.5 ay arası geçti bizimkinin durumu. Bol bol hava aldırın bence çok işe yarıyor. Çıkamasanız da balkon bile olur.


mibrim

bizde de çooook işe yaradı..


myprince1

oda ne , cd`mi ?? daha önce hic duymadim :)) wow ise yariyorsa süpermis :)

ben yavrucagima düzenli sap simlex adli damlalardan vermisdim..Edabul

Biz de aylarca saç kurutma makinası dinlettik işe yarıyor gerçekten


bebegimoldu

merhaba,
kolige karsi bir de bunu tavsiye ederim.
bize cok yaradi.
sizin de isinize yaraması dilegi ile.Cevaplamak için Üye ol