Jane Rider, Concord neo,Quinny buzz, hangisi?

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


polen

hiçbiri hakkında fikrim yok ama benim iki çocuğum gibi bebek arabasında oturmayan tiplerdense hiç biri:) bebeğiniz var mı,ne kadarlık? bebekle deneyerek almak daha uygun olur bence.


ema

janenin termos biberonunu aldım bir dünya para verdim verdiğime değmezmiş.Eğer arabasıda böyle kalitesiz ve pahalı ise unut janeyi derim:)))


ema

Bende kesinlikle travel sistem almanı tavsiye ederim.Bizim araba sedan çok küçük katlanan bir bebek arabamız olmasına karşın çok yer kaplıyor bebeğin rahatı daha önemli o rahat olunca sizde rahat oluyorsunuz.


berenimo

Merhaba,
Ayhan çocuk'taki aynı adam bize Jane satmayı başardı:) Beren 2 aylıktı alırken, onu da aldık gittik, birkaç modeli denedi kendisi.. En çok Jane'de rahat etti gerçekten. Hala da rahat ediyor..
Quinnyi bilmiyorum, ama Concordla Jane'i yanyana koyduğunda Jane daha kaliteli duruyordu gerçekten..
Peugout 308'in bagajına rahat sığıyor araba, ekstra birşeyler koymaya yer kalıyor. Arkadaki büyük tekerlekleri de sökülebiliyor, çok gerekirse daha az yer kaplamasını da sağlayabiliyorsunuz.
Kullanımı da çok rahat ve konforlu diyebilirim.. Jane Rider'ı tavsiye derim Concord'dansa..

Bir de, ilk başlar için portbebe inanılmaz rahat birşey, hernekadar pahalıya çıksa da, çok kullanışlı.. Bizde ilk 2 ay ablamdan gelen chicco araba vardı, onu portbebesiyle kullanıyorduk, çok işe yarıyor gerçekten..

Sağlıkla kolaylıkla alırsınız bebeğinizi kucağınıza inşallah..


zuzususam

ana kucağı olarak maxi cosi pebble kullandık, arabamız da quinny buzz. çok memnunum. evet büyük ve yer kaplıyor ama çok da konforlu. kızım içinde çok rahat ediyor. tavsiye ederim. Cevaplamak için Üye ol