ülker maltana

zeynepada soruyor: 5

arkadaşlar ülker maltana içen oldumu araNIZDA sütüm neredeyse tamamen azaldı bitki çayları falan ne yaptıysam kar etmedi  :( bir kaç yerde sütü arttırdığını okudumda kullanan menmun kalan var mı internetten sipariş buldumda . teşekkürler şimdiden vakit ayıranlara.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


attopuat

Sütünün iyi olması için; eğer iyi doyurucu beslenmiyorsan süt artırıcıların hiç biri işe yaramıyor. Ne kadar yemek o kadar süt, sen açsan çocuk da aç kalıyor. Kesinlikle öğün atlamamalısın. Acıkmayı beklememelisin. Eskiden 1 porsiyon yiyorsan şimdi 1,5 porsiyon yemelisin. İyi beslenip karnını her zaman iyi doyurup üzerine süt arttırıcı bişeyler yer içersen aşırı süt yapımı oluyor. Kendi sütüm o kadar çoktu ki süt annelik yapabilirdim başka bir çocuğa, çünkü rahatsız olduğum için sütümün çoğunu boş sağdım, lavabolara boşalttım.
Bunun dışında kendi tercih ettiğim süt arttırıcılar; rezene çayı, ayva kompostosu, etli haşlama, ciğer, yeşillik,


ozdenin_oykusu

ben şiddetle üzüm suyu içmeni öneririm


nisa06

ben kullandım ama STİLL TEA kadar etkili değil.
şu anda Bim lerde satılıyor.


amasmid

Ben dün tesadüfen içtim bugün bir baktım ki şakır şakır sütüm geliyor. Bence still tea'den çok daha etkili. Hemen gidip birkaç şişe daha aldım. üstelik bildiricide fiyatı1.55 yani bebek marketlerden aldığımız malt içeçeceklerin yarı fiyatı. Ama en önemlisi maltana'nın tadı güzel, diğerlerini içmeye kalktığınızda tadları sizi hayattan soğutuyor.

sadece uzun vadede sakıncası olabilir mi diye düşünüyorum, çünkü içinde glikoz şurubu sitrik asit, askorbik asit falan var. şimdilik gazını kaçırtıp öyle kullanmayı planlıyorum.

Bu yukarıda saydıklarım diğer malt içeceklerinde var mı acaba?


amasmid

Bebeğim çok kötü pişik oldu. hafif alerjik bir yapısı olduğu için yediği çileği suçluyoruz ama şu içtiğim maltanadan mı oldu acaba diye içim içimi yiyor:(

 Cevaplamak için Üye ol