Adim adim dergisine üye olan var mi?

Poyrazim2014 soruyor: 7

arkadaslar adim adim dergisine uye olan varmi?? oglum için gelişimine katkisi olan dergi ariyorum uye olan onerebileceginiZ dergi var mi??

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


erenselimin_annesi

Ben üyeyim adım adıma. Bu 2.yilimiz olacak geçen ay devam etmek için aradıklarında hayır demeyi düşünüyordum. Ama bi şekilde ikna oldum gene. Şöyle ki setlerle ilgili birçok kişinin ortak kanaatti basit olması biz bundan dolayı 3 sayı atlamıştık mesela. Onun dışında çocuğun aylık gelişimini takip etmeniz açısından faydalı. Devam etmemin en önemli sebebide oğlumun her ay heyecanla kargo beklemesi ve kitaplara olan ilgisi


benbb

bende üyeyim. kızım kitapları çok sevdiği için çok eğleniyor. kutulara merakla bakıyor.10.ayda öğrenmiştim 9.ayını da almıştım. birde içinden çıkan kitaplar vs daha tatmin edici bence :)


Poyrazim2014

Teşekkür ederim...bende üye olmayi düşünüyorum ama olumsuz yorumlar duyunca tedirgin olmuştum basit oyuncaklar falan varmis diye ama baska dergide bulamadim....oglum sever umarim sevmezse devam etmem bende


maviboncukk

Meraklı minik gibi bir dergi mi bu da? Ne farkı var bilen var mı?


erenselimin_annesi

Meraklı minik dergisi yaş aralığı olarak bize uymuyordu ilk başladigimiza 3 yaş ve üzeri sanırım.Bu set aylık olarak hazırlanıyor bunun dışında çocugun aylık gelişimine göre hazırlanan dergi yok bildigim kadarıyla.


erenselimin_annesi

Benbb in dediğine katılıyorum gercekten setle birlikte gönderilen kitaplar kaliteli. Kitap dısına gonderilen materyal ve boyalar için çok kaliteli diyemem. Aslında benim memnun olmamamın en onemli nedeni fiyatının uçuk olması yoksa basit olması o kadarda problem olmayabilir. Yani bazı çocuk etkinlikleri hemen yapar bitiri diğeri daha uzun sürede ilgilenir. Bu sete verdigimiz parayla daha başka şeyler yapılırmıydı diye merak ediyorum bende.


sruzgar

kreş anneleri varsa gelsin : facebook.com/groups/kresanneleri
Cevaplamak için Üye ol