Mayo bebek bezi

ankarali34 soruyor: 4

Çocuklarla hep denize gittiğim için kullanmaya gerek duymamıştım, ilk kez bu yaz havuza gideceğim, o nedenle kullananlar bilgi verirse memnun olurum. Huggies ve Can Bebe mayo bezler var, sizler hangisini kullandınız, memnun kaldınız mı? Oğlum şu anda 11,5 kilo, şu an bezi bıraktık ama 5 numara bebek bezi kullanıyorduk 1 ay öncesine kadar. 7-15 kilo olanı mı yoksa 12-18 kilo olanı mı almalıyım? Büyük olup sızdırmasın, küçük olup sıkmasın istiyorum, bilemedim o nedenle. 6 gün otelde kalacağız 11-12 bez yeterli mi sizce,2 paket mi alayım?


Bir de yıkanabilen mayo bebek bezleri var, onların fiyatı daha fazla tabi ve 1 tane yetmez sanırım, en az 2 tane almam lazım, ama otelde onu yıkayıp kurutmak da zor olur gibi geliyor. Kullanıp atılan bezler daha pratik geldi.

Şimdiden teşekkür ederim ilgilenen herkese.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ankarali34

Kimsenin bilgisi yok muuuu :(((


HOPELESS

Ben huggies kullandım ama bebeklerim bezliyken kullandım. Bezi bırakmışjen neden mayo bez tercih ediyorsunuz bilemedim. Çocuk çiş demese bile 2 saatte bir wc ye götürürseniz istemeden bile olsa altına yapacağını sanmıyorum. 2. Oğlumda mayıs ayında bezi bıraktık temmuzda tatile çıktığımızda mayo giydirdim her çiş dediğinde tuvalete götürdüm hatta denizdeyken koştur koştur havuzun yanındaki wc ye götürüyordum ki alışkanlığı bozulmasın. Mayo bezler çocuk hiç çiş yapmasa bile suyu çekiyor buyüzden her sudan çıkışta değiştiriyordum. Adeti ona göre alabilirsiniz zaten tatil yerlerinde bakkalda bile bulabilirsiniz bence. Yıkanabilen mayo bez kullamadım yorum yapamayacağım. İyi tatiller


ankarali34

Teşekkür ederim cevabınız için, ciş değil de kaka yaparsa diye korktuğum için mayo bez kullanmayı düşünmüştüm. Havuzda sıkıntı yaşamamak için, yoksa denizde çok önemli değil. Ben de götüreceğim mecburen, dediğiniz gibi alışkanlığını yitirmemeli, zaten henüz küçükken alıştı, korumak lazım. Kaç yaşındayken hangi bedenini kullandınız Huggies mayo bezin?


HOPELESS

3-4 numarasını kullanmışız küçük gelmişti biraz Cevaplamak için Üye ol